3d modeliavimas – žvilgsnis į tikėtinus plastinės operacijos rezultatus

Grožis, Kompiuteriai, internetas, Medicina ir sveikata

3d modeliavimas3D modeliavimas yra revoliucinga ir moderni technologija, kuri leidžia pacientams pamatyti simuliaciją bei vaizdo medžiagą, kaip jie atrodytų po plastinės operacijos. Tie laikai, kai jums parodydavo praeitų chirurgo darbų nuotraukas ir jums reikėdavo spėlioti kaip tai atrodys ant jūsų kūno – jau praeityje. Dabar kompiuterio sugeneruoti vaizdai jums leis viską pamatyti aukštos raiškos vaizdu, galbūt net su virtualios realybės įranga.

Iš tiesų tai modeliavimas gali net parodyti simuliaciją, atliekamą operaciją stebėti nuo pradžių, viską keisti ir matyti kaip tam tikri implantai ar procedūros pakeistų jūsų kūną. Jeigu turite dvejonių, abejojate ar būtent ta procedūra yra tinkama, norite pasirinkti implantų dydį ar šiaip pasižymite smalsumu – 3D modeliavimas tinka jums.

Jis gali būti pritaikomas odos korekcijai, implantų įdėjimui, odos patempimo procedūrai, krūtų modeliavimui, lūpų korekcijai bei kitoms procedūroms. Kad būtų atliekamas 3D modeliavimas, jūsų kūno vieta (kurią norite koreguoti) turi būti tiksliai nuskenuota ir apdorota. Tai gali trukti nuo kelių iki keliolikos minučių, o jūs jau galėsite matyti visus rezultatus, kaip viskas turėtų atrodyti po operacijos.
Tačiau reikėtų suprasti, kad 3D modeliavimas nėra tiksli operacijos reprezentacija, tai daugiau pagalbinis įrankis, rodantis kaip turėtų atrodyti jūsų kūnas po tam tikrų procedūrų. Tikėtini rezultatai visu šimtu procentų nesutaps, tačiau bus tikrai panašūs į tuos, kuriuos matėte projekcijoje.

Ši paslauga daugiausiai pasirenkama kaip konsultacinio pobūdžio susitikimas ir aptarimas su chirurgu. Jūs patys galite pamatyti kas kaip pasikeis ir įvertinti ar tai yra būtent ta procedūra, kurios norite. Dažniausiai toks požiūris iš šono labai padeda žmonėms nuspręsti ir jie daug dažniau lieka patenkinti procedūra ir jos poveikiu.