Aktyvios lankytinos vietos Lietuvoje

Kelionės, Laisvalaikis

Ar planuojate apsilankyti Lietuvoje? O gal tiesiog ieškote naujos kelionės vietos? Lietuvoje yra daug įdomių lankytinų vietų – nuo balto smėlio kopų vakaruose iki nuostabios sostinės Vilniaus pietryčiuose. Aktyvios lankytinos vietos Lietuvoje yra privalomos pamatyti kiekvienam norint susidaryti įspūdį apie Lietuvos šalį.

Vilnius

Vilnius tikrai yra ta vieta Nr. 1, į kurią turite keliauti, kai lankotės Lietuvoje. Šiuolaikinės Lietuvos sostinė, kaip ir istorinė LDK sostinė, turi ką pasiūlyti įvairaus tipo keliautojams ir turistams: miesto keliautojams, verslo keliautojams, istorijos mylėtojams, gurmanams, nuotykių ieškotojams, architektūros mėgėjams, net gamtos mylėtojams. Į Vilnių lengviausia nuskristi į Vilniaus oro uostą, tačiau gana įprasta ir iš kaimyninių šalių važiuoti autobusu. Vilnius taip pat yra geriausia vieta pradėti keliones po Lietuvą.

Trakai

Trakai – gražus nedidelis istorinis miestelis, apsuptas ežerų, maždaug pusvalandį kelio nuo Vilniaus. Miestą daugiausia garsina raudonų plytų Trakų pilis ežero viduryje esančioje saloje. Tai vienas populiariausių turistų lankomų objektų Lietuvoje, kurį privalo pamatyti kiekvienas, atvykstantis į Lietuvą. Pilyje gyveno Lietuvos didieji kunigaikščiai, o miestelis yra svarbus šlovingos Lietuvos praeities priminimas. Iš Trakų taip pat atsiveria daug vaizdingų vaizdų, nes miestas yra apsuptas ežerų.

Kryžių kalnas

Kryžių kalnas taip pat laikomas vienu iš Lietuvos akcentų. Galinga ir paslaptinga vieta su tūkstančiais kryžių. Sunku jį pasiekti viešuoju transportu, bet įmanoma. Kryžių kalnas reprezentuoja lietuvių pasipriešinimą per paskutiniųjų dviejų šimtmečių vargus, kai Lietuva buvo Sovietų Sąjungos ir Rusijos imperijos dalimi. Tais laikais kryžių atnešimas ant kalno, kurį valdžia bandė sunaikinti, padėjo lietuviams nepamiršti to, kuo jie iš tikrųjų tikėjo.

Kaunas

Kaunas – antras pagal dydį Lietuvos miestas, buvusi šalies sostinė, esantis 1 valanda 15 min kelio automobiliu nuo Vilniaus. Jis gerokai skiriasi nuo Vilniaus ir jei norite geriau įsivaizduoti Lietuvą, tikrai verta tai įtraukti į savo keliones po Lietuvą.