Apie nenorą drausti transporto priemonės. Kas tokių laukia?

Automobiliai, Draudimas

Jeigu turite transporto priemonę, tokiu atveju privalu ją apdrausti. Tai nustato Lietuvos Respublikos įstatymai. Žinoma, greta įprasto draudimo, kuris galioja tik auto įvykių metu, galima pasirinkti iapie nenorąr KASKO draudimą, kuris suteikia galimybę gauti piniginę kompensaciją kur kas daugiau atvejų. Akivaizdu tik vieną, kad bet koks mašinos draudimas, kad ir kuris Jums atrodo priimtinesnis, turi būti. Visgi, kai kurie galvoja, kad pasibaigus draudimui nereikia skubėti jo prasitęsti, galiausiai, net bando padirbti dokumentus. Nors atsekti tokius pažeidimus labai paprasta, tačiau kai kurie bando savo laimę. O kas jų laukia?

Įvykis, kurio metu dalyvavo neapdrausta transporto priemonė

Tokiu atveju, kai įvykio metu dalyvauja nedraustas transporto priemonė – pirmiausia, tai ji pažeidžia LR įstatymus. Paprasčiausiai, pagal mūsų šalies įstatymus kiekviena transporto priemonė turi būti apdrausta, tad šiuo atveju jokio pasirinkimo paprasčiausiai nėra ir asmuo pažeidę įstatymus – gauna baudą, o vėliau gali užsitraukti net ir rimtesnę atsakomybę. Tuo pačiu po įvykio jis negauna jokios piniginės kompetencijos, tad labai dažnai tai tampa didele problema, kadangi praradus mašiną retas gali sau leisti greitai įsigyti naują.

Padirbtų dokumentų pažeidimas

Jeigu galvojate, kad šiais lakais galima ir sėkmingai pavyks važinėti su padirbtais dokumentais – tokiu atveju norime jus nuliūdinti. Paprasčiausiai, šiuo metu visa sistema yra automatizuota, tad bet kuriuo atveju el. sistemoje puikiai matyti, ar turite reikalingą draudimą, kuris jums suteikia galimybę būti eismo dalyviu. Jeigu net – tokiu atveju tenka atsakyti ir dažniausiai tai susiję su dar vienu finansiniu praradimu. Galiausia žmogus permoka ir tai, kad jis neturi draudimo – jam tampa didele našta.

Mašinos draudimas yra būtinas. Tačiau jį reikia rinktis ne todėl. Paprasčiausiai draudimas turi labai naudų, tad verta jomis pasinaudoti, jeigu norite jaustis saugiu kelių eismo dalyviu.