Ar lengva įsigyti elektronines cigaretes?

Elektroninės cigaretės, Produktai

elektroninės cigaretės Dabar yra kuriamos specializuotos parduotuvės, kuriose galite įsigyti savo norimas elektronines cigaretes, tačiau reikia pripažinti, kad pigiausios elektroninės cigaretės yra parduodamos internete. Daugelyje elektroninių parduotuvių, kurios yra specializuotos ties elektroninėmis cigaretėmis, galite visai nebrangiai įsigyti ne tik elektroninių cigarečių komplektų, tačiau ir visų priedų atskirai.

O patys populiariausi priedai šiuo metu yra e-skysčiai. Tai tokie skysčiai, kurie prilygsta tabakui – juos tereikia supilti į savo elektroninę cigaretę ir galėsite rūkyti kažkokį skonį. Skonių būna labai įvairių, gerokai įvairesnių, negu kad įprasta matyti paprastose cigaretėse. Pavyzdžiui, dabar labai populiarus vynuogių skonio skystis, obuolių, kriaušių, Koka Kolos, cigaro. Skonių galite prisirinkti įvairių – kadangi vienas buteliukas kainuoja apie penkiolika litų, tai nėra labai brangu, tuo labiau, kad tų skysčių gali užtekti labai ilgam laikui. Tik įsivaizduokite – jeigu perkate paprastas cigaretes ir dažnai rūkote, tuomet neretai būna ir taip, kad per dieną išleidžiate dešimt litų vienam cigarečių pakeliui. O tokiu atveju, jeigu tiesiog rūkytumėte elektronines cigaretes, galėtumėte paprasčiausiai nusipirkti vieną e-skystį ir naudotis juo visą mėnesį. O jeigu rūkote ne tiek daug, tuomet galėsite naudotis savo elektronine cigarete dar ilgiau.

Taigi, galima sakyti, kad elektroninės cigaretės yra gerokai pigesnės už įprastas. Žinoma, iš pradžių gali tekti sumokėti virš šimto litų, kad įsigytumėte kokybišką elektroninių cigarečių rinkinį, tačiau po mėnesio jau tikrai turėtų atsipirkti tas pirkinys, jeigu lygintume kainas kartu su įprastomis cigaretėmis. Tuo labiau, kad interneto parduotuvėse labai dažnai galite pamatyti nuolaidų šiems produktams, todėl tikrai neturėtų būti labai sunku surasti savo norimą elektroninę cigaretę ir norimą e-skystį ir už viską sumokėti tik daugiau nei šimtą litų vieną kartą – o juk vėliau jau nebereikės iš naujo pirkti elektroninės cigaretės, nes galėsite naudoti tą pačią, tiesiog reikės pakeisti e-skystį, jam pasibaigus. Galėsite išbandyti skirtingus skysčius ir atrasti savo mėgstamiausią.