Automatinių garažo vartų privalumai

Namams

Šiandien jau sunkiai įsivaizduojama situacija, kuomet norint išvažiuoti iš garažo ar sugrįžus namo, reikia išlipti iš automobilio, kad atidaryti vartus. Žinoma, mechaniniai vartai dar tikrai nėra visiška užmarštis, jų dar galima pamatyti senos statybos namuose. Tačiau tikriausiai kiekvienas, sulaukęs klausimo, kokius vartus kiemui ar garažui pasirinkti, atsakytų vienareikšmiškai – automatinius.

Automatinių vartų patogumas ir valdymas neišlipant iš automobilio – vienas iš pagrindinių privalumų. Tačiau tikrai ne vienintelis, jų yra tikrai ženkliai daugiau. Šiuolaikiniai garažo vartai yra įvairaus dizaino ir jų spalvų pasirinkimas itin platus. Todėl nesudėtingai gali būti pritaikyti prie bet kokio fasado bei aplinkos įvaizdžio.

Šiandien automatinių garažo vartų gamintojų yra labai daug, tačiau svarbiausia atsižvelgti į automatikos techninius parametrus. Tos pačios charakteristikos vartų automatika kaina dažniausiai mažai skiriasi tarp skirtingų gamintojų. Ir dėl gana didelės pasiūlos, galima rasti už tikrai priimtiną kainą. Svarbiausia, kad automatika sklandžiai atliktų savo funkciją ir patenkintų poreikius.

Tai jokių ypatingų žinių nereikalaujantis valdymas, kuris leidžia vartus valdyti be žmogaus fizinės jėgos. Tai ne tik patogu, bet atitinkamai pasirinkus garažo vartus, dar ir saugu. Garažo vartams naudojamų medžiagų techninės savybės užtikrina itin mažą šilumos laidumą, taip pat galima pasirinkti vartų atidarymo sistemą. Atitinkamai pasirinkus modelį, vartai nesudėtingai pritaikomi net ir mažoms garažo erdvėms.

Vieni iš patikimiausių garažo vartų modelių – tai pakeliami vientiso dizaino vartai, kurie yra patys saugiausi įsilaužimų prasme. Tačiau šiems vartams įrengti yra keliami vartų svorio ribojimai ir jų įrengimui reikalinga daugiau erdvės. Dar yra sekcijiniai vartai, sujungti iš atskirų sekcijų arba vientisi, atidarymo metu apvijami ant specialaus būgno. Pastarieji yra patikimi, tik ne tokie saugūs, kaip pirmieji.