Automobilių nuoma Vilniuje ir eksperto įžvalgos

Automobiliai, Automobilių nuoma, Laisvalaikis, Paslaugos

Ieškote automobilio nuomai? Tuomet vertėtų peržvelgti naujausius akcijų pasiūlymus. Daugelis kompanijų kiekvieną mėnesį reguliariai skelbia akcijas, kurių metu galite įsigyti automobilių nuomos paslaugą už konkurencingas kainas. Norėdami visuomet laiku gauti naujienas prenumeruokite naujienlaiškius. Įmonės reguliariai siunčia savo naujienas. Tokiu būdų jus visuomet realiu laiku gausite naudingą informaciją. Automobilių nuoma Vilniuje gali kainuoti iš tiesų nebrangiai. Viskas priklausys nuo keletos faktorių. Pirmiausia tai laikas kada nuomosite automobilį. Logiška, kad sezono metu automobilių nuomos kainos yra didžiausios. Taigi, norėdami sutaupyti nuomokite ne sezono metu arba tiesiog iš anksto rezervuokite automobilį vasaros sezonui. Kitas svarbus faktorius lemiantis kainas, tai kokį automobilį nuomosite. Jeigu rinksitės prabangos klasės automobilius logiška, kad už jų nuoma mokėsite gerokai daugiau. Tačiau jeigu nuomosite ekonominės klasės automobilius tai galėsite nemažai sutaupyti. Kaip dar galima sutaupyti? Kai kurios automobilių nuomos kompanijos turi nuolaidų korteles, tad jeigu planuojate pasirinktoje kompanijoje nuomotis ne vieną kartą, tuomet verta įsigyti nuolaidų kortelę.Automobilių nuoma Vilniuje ir eksperto įžvalgos

Kokios markės automobiliai dažniausiai nuomojami?

Tikriausiai daugeliui įdomu, kokios gi markės automobiliai nuomojami dažniausia. Šioje straipsnio dalyje pateiksime informaciją, kuria susistemino vieta statistikos bendrovės. Buvo paimti didžiausių Europos sąjungos valstybių automobilių nuomos duomenys. Taigi, visoje Europoje populiariausias automobilių gamintojas yra VW. Tai vokiška kompanija, kuri siūlo kelis automobilių modelius. Tarp automobilių nuomos bendrovių yra populiariausi “Passat” ir “Jetta” modeliai. Antroje vietoje skelbiamos dvi bendrovės, tai “Skoda” ir “Toyota”. Būtent šie du gamintojai dalinasi antrąja vieta. Populiariausi modeliai “Fabia”, “Octavia”, “Avensis” ir “Corolla”. Taigi, jeigu planuosite keliauti ir reikės išsirinkti automobilį nuomai, tai drąsiai galite rinktis šiuos modelius. Būsite tikri, kad automobiliai bus ekonomiški ir techniškai tvarkingi.

Kokios klaidos dažniausios?

Kaip ir kiekvienoje srityje taip ir automobilių nuomos versle pasitaiko klaidų. Daugelis naujų klientų daro esmines klaidas nuomojant automobilį. Pirmiausia, tai automobilis rezervuojamas paskutinę minutę. Tokiu principu rezervuojant automobilį jūs sumokate daugiausiai. Jeigu iš anksto planuotumėte savo kelionę, tai galėtumėte rinktis automobilio nuoma iš anksto. Tokiu būdų nemažai sutaupytumėte. Tai galioja tiems kas keliauja sezono metu. Vasara automobilių nuomos kainos yra didžiausios, tačiau jeigu automobilį rezervuosite žiemą, ar pavasari, tuomet galite tikėtis geros ir konkurencingos kainos.