Automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Palangoje – patogu, greita, pigu

Automobiliai, Automobilių nuoma, Laisvalaikis

Automobiliu nuoma VilniujeLietuvoje yra trys oro uostai, tačiau keliauja žmonės iš visos Lietuvos, todėl daugeliui tenka pasukti galvą, kaip nuvykti į oro uostą kitame mieste arba grįžus iš kelionės pasiekti namus. Yra daugybė skirtingų kelionės variantų, turinčių savų privalumų ir trūkumų, tačiau vienas iš populiariausių yra automobilių nuoma Vilniuje, Kaune ir Palangoje.

Kelionė į oro uostą nuosavu automobiliu yra patogiausia, tačiau, palyginti, brangi, nes automobilį visos kelionės metu reikės laikyti oro uosto automobilių stovėjimo aikštelėje, kur paros kaina gali svyruoti nuo kelių iki keliolikos eurų. Atrodo, nedaug, bet, jei kelionė trunka mažiausiai savaitę, susidaro nemenka suma.

Į oro uostą nuvykti galima naudojantis taksi paslaugomis. Tai greita kelionė, taksi užsisakyti galima bet kuriuo paros metu, tačiau ši paslauga – nepigi. Jei gyvenate Vilniuje ir vykstate į Vilniaus oro uostą – taip, tokia kelionė apsimoka, tačiau, jei į Vilniaus oro uostą keliaujate iš Šiaulių, kelionės suma susidaro tikrai solidi.

Tikriausiai, pigiausias variantas – į oro uostą keliauti autobusu. Tačiau čia jau reikia derintis prie autobusų išvykimo/ atvykimo grafikų, ieškoti, kaip nuvykti į autobusų stotį/ sustojimą, dažnai tenka keliauti su persėdimu, ypač, jei keliaujate iš kito miesto – tarpmiestiniu autobusu atvykstate į Vilnių, Kauną arba Palangą, o toliau keliaujate miesto maršrutais. Taip kelionė tampa labai ilga, be to įvairūs autobusų vėlavimai sukelia papildomo streso, nes auga rizika pavėluoti į lėktuvą.

Todėl sparčiai išpopuliarėjo būdas oro uostą pasiekti nuomojamu automobiliu: automobilį galite pasiimti Jums patogioje vietoje, o atiduoti prieš kelionę oro uoste. Tai pigi, greita ir patogi kelionė, kurios metu išvengsite papildomo streso.