Automobilių nuomos paslaugos Kauno oro uoste

Automobiliai, Automobilių nuoma

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje, Vilniaus, Palangos ar Kauno oro uoste yra galimybė pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis. Be šios paslaugos tiesiog neįsivaizduojama šios srities veikla, o ja plačiai naudojasi tiek užsienio turistai, tiek mūsų tautiečiai.

Tai labai patogu ir paprasta, nes rezervavus automobilį nustatytu laiku, vos nusileidus lėktuvui jis bus pristatytas jums prie atvykimo terminalo durų. O išvykstant – paimamas iš oro uosto teritorijos ar kitos jums patogios vietos, pagal susitarimą. Ne problema, jeigu lėktuvas nusileido viename mieste, o atgal skrisite iš kito miesto – automobilį galima pasiimti viename, o palikti kitame.

Automobilių nuomai pasiūlymų geriausia ieškoti tam skirtose internetinėse automobilių nuomos platformose. Čia galite matyti ne tik skirtingus automobilių modelius, bet ir daugybę skirtingų nuomos bendrovių vienoje vietoje. Galite rasti automobilius, skirtus keleivių ar krovinių pervežimui tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei nuomai. O išsirinkti geriausią kainą siūlančią nuomos bendrovę taip yra žymiai paprasčiau.

Tiesa, nuomojantis automobilį reikėtų gerai išanalizuoti nuomos bendrovės teikimų paslaugų niuansus bei reikalavimus. Kad atostogos ar verslo kelionė nebūtų sugadinta, verta įsigilinti į jums aktualius punktus. Be abejonės, automobilio nepavyks išsinuomoti, jeigu neturite galiojančio vairuotojo pažymėjimo ar esate nepilnametis. Atskirais atvejais nuomos bendrovės gali reikalauti ir tam tikro vairavimo stažo ar sąlygose taikyti specialų amžiaus ribojimą. Nuomojantis automobilį, įprastai jis yra apdraustas civilinės atsakomybės, CASCO bei keleivių draudimu, draudimu nuo vagystės.

Tačiau automobilio nuoma turi ir daugiau pranašumų, lyginant su tuo, kai skolinatės automobilį iš draugų ar giminaičių. Ne visada taip paprasta tai padaryti, o be to, dar ir rizikuojate svetimą automobilį apgadinti. Todėl automobilio nuoma yra vienas iš sprendimų, užtikrinančių ne tik komfortą, bet ir gerus santykius.