BDSM ir fetišo prekės – išskirtinė dovana antrai pusei

Prekės suaugusiems

Ką mes žinome apie BDSM praktiką? Pirmiausia, kad tai yra pagrįsta malonumu sukelti ir gauti moralinį ir fizinį skausmą. Bet tai dar ne viskas. BDSM kultūra remiasi saugos, protingumo ir savanoriškumo principais ir stebina savo įvairove. Daugelis aksesuarų yra ne tik praktiški naudoti, bet ir atrodo labai seksualiai. Yra net baldų ir patalynės, skirtų fetišo ir BDSM mėgėjams.

BDSM yra visiškai unikali erotinė subkultūra, kurią supranta ne visi. Tačiau tuo pat metu yra įsimylėjėlių, kurie joje randa neįtikėtinai daug malonumo, emocijų, jaudulio, savęs patvirtinimo. Dalyviai įsikūnija į vergo ir šeimininko roles, į žemutinį ir aukštutinį partnerį ir t.t.. O norint kuo labiau pabrėžti, išryškinti savo vaidmenį, naudojami specialūs sekso atributai.

Naudodami tokius prietaisus galite gauti ryškų, galingą orgazmą dėl partneriui ar sau sukeltų fizinių ar psichinių kančių. Tokioje subkultūroje kaip BDSM vyksta apsikeitimas valdžia, nes nemaža dalis žmonių savo fantazijose mato save visiškai priklausomoje padėtyje arba jaučia galią savo partneriui.

BDSM ir fetišo žaislų pranašumai:

Puiki galimybė paįvairinti savo intymų gyvenimą, įnešti į jį prieskonių,
gaivumo, ryškių, nepamirštamų įspūdžių, malonumo.

Šie aksesuarai puikiai dera prie ypatingo partnerių gyvenimo būdo.

Produktų įvairovė leidžia sukurti ypatingą atmosferą namuose, pasirenkant būtent tai, kas patinka, naudojant jį skirtingais lytinio akto laikotarpiais.

Kokią BDSM ir fetišo atributiką įsigyti tikrai galite sužinoti apsilankę specializuotose internetinėse parduotuvėse, o daugiau panašių straipsnių šia tema rasite: http://www.manoerotika.lt/category/sekso-prekes/. Čia rasite ne tik BDSM ir fetišo žaislų, bet ir tiesiog nuostabių seksualių BDSM kostiumų bei stilingų, įmantrių, moteriškų apatinių.

Erotinės dovanos – romantiškos dovanos vaikinui ir merginai

Juk vienas pagrindinių geros dovanos komponentų – emocijos, kurias žmogus patiria išpakuodamas. Ir būkite tikri, jei rinksitės tokias dovanas kaip erotiniai suvenyrai, tuomet jums garantuota daug įspūdžių ir beprotiškų emocijų.

Bet koks troškimą sukeliantis aksesuaras gali tapti intymia dovana. Svarbiausia nebijoti eksperimentuoti ir išbandyti naujus dalykus. Fetišo prekės  leis įgyvendinti pačias intymiausias fantazijas ne tik pradedantiesiems, bet ir didelę patirtį turintiems įsimylėjėliams. Tai gali būti įdomi dovana vyrui, ypatinga dovana moteriai, simbolinė dovana draugui.