GSM dažniu veikiančių įrenginių aptikimas

Paslaugos

Asmeninės informacijos saugumas turėtų būti kiekvieno žmogaus prioritetas. Pirmas patarimas – būkite atsargus, visuomet pagalvokite apie tai ar šiuo metu galite būti sekamas. Tik nereikia pulti į paniką ir tapti paranojišku. Didelė tikimybė, kad niekas jūsų neseka, nebent darote negerus dalykus ir valstybinės institucijos arba jūsų priešai, konkurentai seka jūsų kiekvieną žingsnį ir laukia kol suklysite. Vistiek nusiraminkite, kiekvienam sekimo įrenginiui yra priešnuodis.

GSM dažniu veikiančius įrenginius galite aptikti apieškoję patalpas kurioje apsistojote. Padalinkite kambarį į vizualiai lygias dalis ir kiekvieną jų atidžiai apieškokite. GSM ryšiu veikiantys pasiklausymo įrenginiai yra ypatingai pavojingi nes juos galima kontroliuoti nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos. Informacija nutekinama labai greitai ir tai gali tapti nekontroliuojama. Palyginus kitus nuotolinius įrenginius kurie veikia ribotu atstumu ir trumpą laiką, jie tikrai atrodo kaip nekalti žaisliukai.

Jei pastebėjote daiktus neįprastose vietose, iš karto įvertinkite ar juose nėra nieko sumontuota. Ieškant GSM ir GPS dažniai veikiančių įrenginių jums reikės aptikimo įrenginio. Prieš pradėdami paiešką, išjunkite savo mobilų telefonų arba perjunkite į skrydžio režimą nes priešingu atveju tai trukdys darbui. Nustatyti reikia signalo aptikimo indikatorių ant minimalios padalos, artėjant prie pasiklausymo aparato slaptavietės, indikatorius ims signalizuoti apie stiprėjantį signalą, toje vietoje ir ieškokite pasiklausymo įrenginio. Atstumas nuo aptikimo iki sekimo įrenginio gali būti 2 metrai, turint omenyje, kad nėra pašalinių signalų trukdančių darbui. Judesiai atliekant paiešką turėtų būti lėti ir apgalvoti. GSM signalu veikiančios blakės yra aktyvios tol kol veikia baterija. Jeigu įrenginys nėra įjungtas į rozetę, veikimo laikas yra ribotas, ir po kurio laiko, išsikrovusio įrenginio nebeaptiksite nes jis nebeskleis jokio signalo. Mobiliu ryšiu perduodamus duomenis galima apsaugoti nešiojamu įrenginiu kuris neleidžia aktyvuoti šnipinėjimo programėlėms jūsų telefone. Įrenginys aptinka ir signalizuoja apie neteisėta prisijungimą prie telefono, neleidžia atidaryti įrašymo programų arba jas instaliuoti telefone. Įrenginys aptinka 2G, 3G ir 4G dažniu veikiančius įrenginius. Apie konkretaus modelio galimybes ieškokit informacijose internete.