Gydytojų darbo grafikų valdymo programos

Paslaugos

Gydytojų darbo grafikai – svarbus procesas juos kuruojant ir paskirstant atitinkamą darbo krūvį. Medicinos centrų, klinikų ir ligoninių personalo planavimas ir darbo grafiko valdymas kelia daug iššūkių. Nustatyti teisingą ir efektyvų gydytojų ir jų darbuotojų darbo grafiką nėra labai lengva. Planavimo programinė įranga, gali padėti išspręsti šią sudėtingą problemą ir padėti vadovams / administratoriams efektyviau planuoti gydytojus, atskirus darbuotojų grupes ir kelias praktikos vietas nei rankiniai, popieriniai planavimo procesai. Kaip gydytojas esate atsakingas ne tik už pacientų priežiūrą, bet ir už kitų gydytojų ir slaugytojų planavimą. Galbūt jūs vadovaujate ligoninės skyriui arba vadovaujate savo praktika.

Daugelyje sveikatos priežiūros organizacijų yra įvairių darbo vietų, kurioms reikalingi specialūs įgūdžiai ir skirtingi darbo grafikai. Organizacijos padalinys gali teikti pirmenybę tvarkaraščio planavimui, kai darbuotojai įsipareigoja dirbti nustatytą skaičių pamainų tipų (dieną, vakarą, naktį) per tam tikrą laikotarpį, o kitos organizacijos gali pasirinkti planų planavimą, kai darbuotojai apibrėžia individualius pamainų tipų pasirinkimus.

Gydytojų planavimo programinė įranga turi atsižvelgti į kvalifikuoto personalo prieinamumą, tam tikrų dienų pageidavimus, pamainas, vietas ir norminius bei profesinius sąjungos reikalavimus. Reguliavimo ir profesinių sąjungų reikalavimai dažnai reglamentuoja valandų, kurias galima išdirbti, skaičių ir minimalų laisvą laiką tarp pamainų. Kai kurių regionų vyriausybės įstatymai įpareigoja slaugytojų ir pacientų santykį, o sveikatos priežiūros organizacijos, teikdamos personalo ataskaitas, privalo įrodyti, kad šie reikalavimai yra įvykdyti. Su programos pagalba, personalo planavimo galimybės išsiplečia.

Darbuotojų planavimo programinė įranga padeda gydytojams ir biuro vadovams įveikti šiuos iššūkius. Jis yra supakuotas su galingomis darbuotojų planavimo funkcijomis ir suteikia jums greitą prieigą prie pagrindinių sprendimų priėmimo kriterijų, įskaitant personalo reikalavimus, reguliarias, viršvalandžių ir budėjimo valandas, darbo sąnaudas, darbuotojų įgūdžius ir sertifikatus, darbuotojų prieinamumą ir pageidavimus ir dar daugiau.