Į ką atsižvelgti renkant batus mergaitei?

Prekės vaikams, Šeima, vaikai

Renkant batus mergaitei, reiktų atsižvelgti ne tik į batų patvarumą, bet ir į dizainą, spalvingumą, modelius. Iki 2 metų amžiaus beveik visi vaikai yra pilnapadžiai, nes jų riebalinis sluoksnis didesnis. Dėl to tėveliams nereikia per daug jaudintis- tai natūralus fiziologinis reiškinys, bet jeigu vėliau tai nepraeina, reikėtų kreiptis pas specialistus. Antrasis pėdos gyvenimo etapas- visiškas susiformavimas. Mergaitėms tai būna apie 12 metus.

Svarbiausi kriterijai vaikų batams

Batai mergaitėms turi būti lankstūs, minkšti, lengvi, patogūs ir nevaržyti judesių. Batų padas turi būti minkštas, dar geriau, jeigu jis amortizuojasi- prisitaiko prie vaiko pėdos. Kietumas gali būti tik kulne, o pirštų ir pėdos dalis- minkšta. Batai turi leisti vaikui laisvai pasistiebti ir atsitūpti.

Avalynė internetu

Internetinėje parduotuvėje tėvai savo vaikams gali rasti komfortišką ir stilingą avalynę, skirtingiems metų laikams. Čia rasite norimų batų formos, spalvos ir dydžio filtrus. Batai internetu yra labai įvairūs- nuo klasikinių stilių iki vaikiškų, jaunatviškų, ryškių spalvų. Pavasario- vasaros-rudens- žiemos sezono kolekcijoje gausu patogių modelių, kurios puikiai tinka ne tik oficialioms progoms, bet ir kasdienai: pasivaikščiojimui, į mokyklą ar paplūdimį. Žygio batai papuošti lakuotomis medžiagomis, kniedėmis ir raštais, kurie suteikia gaivų mergaitišką akcentą. Mergaitėms išlieka madingi batai storu padu. Lakuotos medžiagos, antsiuvai, dekoratyvinės juostos- šie elementai kiekvienai batų porai suteikia puošnumo efektą. Išlieka madingi sportbačiai ir laisvalaikio bateliai. Rinkitės įdomius pastelinių spalvų, modelių, kurie idealiai dera su džinsais, marškiniais, suknelėmis ir sijonais. Basutės su kaspinais ar šlepetės su dekoratyviniu mazgu- tai karščiausios šios vasaros tendencijos. Batai ir permatomos ar blizgančios medžiagos tikrai atkreips praeivių dėmesį ir leis kiekvienai mergaitei jaustis ypatingai.

Ortopediniai batai

Ortopediniai batai skirti tik konkrečioms ortopedinėms problemoms spręsti ir yra gana laikinas sprendimas, todėl nereiktų vaikams tokių batų avėti nuolat, jei to nereikalavo gydytojas ortopedas.