Įdomūs faktai apie prezervatyvus

Prekės suaugusiems, Produktai

Nors prezervatyvai kiekvienam brandžiam žmogui yra išties pakankamai dažnai sutinkamas dalykas, tačiau apie juos dauguma žinome išties nedaug. Būtent dėl to, šiandien kalbėsime apie keletą įdomiausių faktų, susijusių su prezervatyvais – tai ne tik įdomu, tačiau ir naudinga!

Prezervatyvai

Prezervatyvai gali jus apsaugoti nuo lytiškai plintančių ligų
Prezervatyvai gali padėti ne tik siekiant išvengti apvaisinimo, tačiau ir įvairių lytiniu keliu plintančių ligų. Taip, daugelis abejoja, ar prezervatyvai šiuo aspektu gali padėti, tačiau faktas, jog tinkamai naudojantis prezervatyvais jie gali leisti apsisaugoti nuo tokių ligų kaip ŽIV, gonorėjos, sifilio ir tt.

Seksas su prezervatyvais – toks pat malonus
Nors ir yra pakankamai nemažai žmonių, manančių jog seksas naudojant prezervatyvus yra mažiau malonus nei jų nenaudojant, tačiau tai yra visiška netiesa. Šiuolaikiniai prezervatyvai yra tokie ploni, jog žmonės praktiškai nejaučia, kad juos naudoja, kas leidžia naudojantis prezervatyvais taip pat mėgautis seksu, kaip ir jų nenaudojant.

Prezervatyvai – ne tik vyrų pareiga
Nors daugelis ir mano, jog pasirūpinti prezervatyvu yra vyro pareiga, tačiau statistika rodo, jog taip nėra. Net 35 procentai prezervatyvų pirkėjų yra būtent moterys!

Prezeratyvų tepimas vazelinu – net negalvokite apie tai!
Pakankamai nemažai žmonių prezeratyvus mėgsta sutepti vazelinu, norėdami suteikti jiems papildomos drėgmės – pamirškite tai! Prezervatyvo tepimas vazelinu gali lemti nedidelių įtrūkimų atsiradimą, kas gali padidinti apvaisinimo riziką. Būtent dėl to, verčiau prezervatyvus tepkite ne vazelinu, o lubrikantu.