Internetinių parduotuvių nuoma

Internetinių svetainių kūrimas, Kompiuteriai, internetas, Verslas

Kuriantiems savo verslą ar jau plečiant turimą kurti elektroninę parduotuvę gali pasirodyti neįveikiamas barjeras. Tačiau internetinių parduotuvių nuoma yra paprastas veiksmas, kaip užsisakyti maisto ar kitų prekių internetu į namus.

Jums visai nebūtina samdyti programuotojo. Kviečiu pasinaudoti internetinių parduotuvių nuoma. Kadangi yra galimybė rinktis parduotuvės rodymą keliomis kalbomis, ji puikiai ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkoms.

Pirmi darbai, kuriuos turėsit padaryti išsirinkti parduotuvės dizainą, turėti logotipą ir susivesti prekes.

Renkantis dizainą atkreipkit dėmesį kiek prekių kategorijų planuojat turėti, kad būtų patogi paieška. Atkreipkit dėmesį, kaip puslapis atrodo mobiliuose įrenginiuose. Įvertinkit kaip norėsit plėstis ateityje – galbūt reikės įsigyti naujų funkcijų. Įkvėpimo dizainams ieškokite jau veikiančiose puslapiuose. Internetinė parduotuvė turi būti funkcionali, jei tai neįgyvendinsite – net geriausias dizainas nepridės jau populiarumo.Internetinių parduotuvių nuoma

Dėl dizaino visada konsultuokitės su ekspertais hostpartner.lt.

Pasirūpinę internetinių parduotuvių nuoma prisiminkit, kad sėkmingam parduotuvės veikimui bus reikalingi:

  • marketingo veiksmai,
  • kokybiškas klientų aptarnavimas,
  • patrauklaus asortimento formavimas.

Internetinių parduotuvių nuoma puikus pasirinkimas nenorintiems investuoti į naują neištirtą veiklą. Pirmiausia galėsit rinktis planą, kokį leidžia piniginė. Renkantis minimalų planą gausit pagrindines funkcijas reikalingas parduotuvei veikti. Logotipo įkėlimas, prisitaikantis dizainas mobiliems įrenginiams, prekių katalogą su prekių aprašymu, prekių palyginimą, prekių filtrą ir dar daugybę būtinų funkcijų. Taip pat turinio valdymo nustatymai ir moduliai, geografiniai nustatymai, SEO optimizavimą, sandėlio valdymą ir kiti.

Renkantis brangesnius planus moduliai turės daugiau funkcijų. Su visais planais galėsit vykdyti internetinės parduotuvės veiklą. Ir jei dar nedrąsu, nesat tikras ar prekė ras savo pirkėją, internetinių parduotuvių nuoma gali būtį sudaroma 6 mėnesių laikotarpiui. Reikia paminėt, kad parduotuvės nuoma ilgesniam laiko tarpui yra pigiau nei 6 mėnesių nuoma.

Detalius kainų aprašymus pagal sutarties terminą galit rasti Hostpartner.lt.