Ką daryti prakiurus automobilio duslintuvui?

Automobiliai

Duslintuvas yra svarbi variklio išmetimo sistemos dalis. Duslintuvas yra viduryje arba gale, o jo paskirtis – sumažinti išmetimo proceso keliamą triukšmą. Jis taip pat saugiai nukreipia išmetamąsias dujas iš transporto priemonės sistemos. Nors gamintojai reguliariai tikrina arba nekeičia duslintuvo, turėtumėte sužinoti, kaip žinoti, kada duslintuvas sugenda, susidėvi arba sulūžta. Sugedęs duslintuvas gali sukelti didelę triukšmo taršą ir kelti pavojų bet kuriam transporto priemonės keleiviui.

Jei duslintuvas turi skylę, pavojingos dujos, pvz., anglies monoksidas, gali patekti į transporto priemonės saloną. Šios bespalvės, bekvapės dujos yra degimo proceso produktas. Lengvas anglies monoksido poveikis gali sukelti galvos skausmą, galvos svaigimą ir pykinimą. Ilgalaikis anglies monoksido poveikis gali sukelti sąmonės netekimą ir mirtį. Daugelyje namų savininkų bendrijų, miestų, restoranų ir daugiabučių kompleksų galioja įstatymai, draudžiantys garsų triukšmą, kurį sukelia sugedę duslintuvai. Jei sugedote duslintuvą, galite gauti baudą arba atsisakymą aptarnauti, kol duslintuvas nebus sutvarkytas. Sugedus duslintuvui kelionė automobiliu gali būti triukšminga ir nepatogi.

Klausykitės savo transporto priemonės garso. Sugedus duslintuvui, automobilio garsas gali būti stipresnis nei anksčiau. Dunksėjimas ar trenksmas gali reikšti, kad kažkas sugedo išmetimo sistemoje. Kai kuriuose duslintuvuose yra pertvarų, kurios sumažina išmetimo sistemos triukšmą. Jie gali sulūžti arba atsilaisvinti ir sukelti duslintuvo barškėjimą. Ieškokite, ar iš duslintuvo varva vanduo. Nors duslintuve susidaro kondensatas ir kai kurie gamintojai į duslintuvą įdeda nedidelę išleidimo angą, todėl iš kelių vietų lašantis vanduo gali reikšti, kad skylės susidarė dėl rūdžių. Duslintuvų remontas svarbus ne tik dėl skleidžiamo garso ar mašinos techninės būklės, tačiau ir dėl jūsų sugedusio duslintuvo poveikio kiekvieno asmens sveikatai.