Ką reikia žinoti prieš implantuojantis dantis?

Medicina ir sveikata

Burnos, veido ir žandikaulių chirurgai pataria pirmiausia apsilankyti pas gydytoją odontologą. Jis nustato, ar jums tikrai yra reikalinga. Ši dantų atkūrimo technologija, gal būti galimi kiti dantų atstatymo būdai. Jeigu nusprendžiama implantuoti dantis, toliau yra įvertinama kliento būklė, sudaromas individualus gydymo planas. Didelę reikšmę turi kaulo kokybė ir storis. Jeigu šios savybės pilnai atitinka reikalavimus, tada implantas prigis gerai ir ilgam. Taip pat implantų ilgaamžiškumui turi įtakos dantenos, jų storis, bet visa tai įvertina kvalifikuoti specialistai. Gydytojų patirtis labai svarbi implantavimo procedūra. Todėl reikėtų rinktis geriausius atsiliepimus turinčius šios srities specialistus.

Dantų implantacija

Dantų implantacija- praktiška, patogi ir nepriekaištingą estetinį vaizdą užtikrinanti procedūra, kurios dėka galima šimtu procentu atkurti dantis ir jų funkciją bei sukurti estetišką šypseną. Implantavimo procedūra nėra liga ir sudėtinga- atliekama konservatyvi audinius tausojanti chirurginė metodika, o naudojant šiuolaikiniai, itin aukštos kokybės dantų implantai suteikia galimybę greitai ir neskausmingai atstatyti prarastą dantį- į prarasto danties vietą įsriegiamas dantų implantas, atstojantis danties šaknį, kuris tarnauja pavienių ar didesnių konstrukcijų fiksacijoje.

Kaip atliekamas gydymas?

Gydymas atliekamas taikant vietinę nejautrą, kurios pakanka, kad pacientas nejustų skausmo. Jei pacientai jaučia panišką baimę, turi itin jautrius dantis ar nevaldomą pykinimo refleksą, procedūras galima atlikti taikant sedaciją- dalinę trumpalaikę narkozę, kurios metu pacientas lengvai užmiega, nejaučia baimės ar streso. Po kokybiškai ir profesionaliai atliktos procedūros pacientai gali nevaržomai kramtyti net ir kietą maistą. Dantų implantavimas yra ilgalaikė investicija, visapusiškai gerinant žmogaus gyvenimo kokybę. Kokybiškų dantų implantai leidžia džiaugtis gražia šypsena.

Kas sudaro dantų implantą?

Pirmiausia į žandikaulį yra įtvirtinamas titaninis varžtelis, jis pakeičia buvusio danties šaknį. Kodėl būtent iš titano gaminamas varžtelis? Jis nesukelia organizmo priešingos, atmetimo reakcijos, todėl jis suauga su žandikauliu. Toliau ant varžtelio tvirtinamas dirbtinis dantis. Jis labai panašus į natūralų dantį, todėl praktiškai niekas neatskirs ar tai tikras dantis, ar implantas.