Ką reikia žinoti prieš užsakant tortą?

Paslaugos

tortai vilniujePrieš užsakant tortą, ieškokite gerų konditerių rekomendacijų  arba tiesiog eikite pas tokius kepėjus, kurie jums nuo seniai patinka. Nebijokite domėtis tortais, jų sudėtimi gamybos procesu, laikymo sąlygomis, kiek laiko tortas išlieka šviežias.

Kokio skonio ir dydžio tortą pasirinkti?

Kai atvyksite į konditerijos parduotuvę , būkite apgalvoję kokio skonio torto jums reikia. Tortai Vilniuje gaminami unikalūs, išskirtinio skonio, įvairioms progoms. Paragaukite skirtingų tortų, juk skanus tortas galbūt tiesiog ištirps burnoje. Kai išsirinksite skonį, reikės rinktis toliau. Pavartykite to konditerio tortų albumą, pasirinkite torto išvaizdą, kaip norite, kad jis atrodytų? Kad būtų kelių aukštų, o gal tai būtų tortas atrodantis kaip gulbė. Visa tai aptarkite su konditeriais. Suskaičiuokite, kiek svečių valgys, tada žinosite, kokio dydžio jo reikės. Galima skaičiuoti, kad žmogui vidutiniškai turėtų atitekti po 250gr. torto.

Kokie vestuviniai tortai madingi?

Nei vienos vestuvės nepraeina be vestuvinio torto. Jaunavedžiai norintys originalių sprendimų tortus renkasi skirtingų geometrinių formų, kvadrato ar stačiakampio, įvairių kompozicijų. Šiais metais vestuviniai tortai madingi auksinių, bronzinių atspalvių. Gėlės tortui suteiks elegancijos ir gyvumo, prie gėlių derinamos žalumynų ir uogų kompozicijos tai labai tiks vasaros ir rudens vestuvėms. Baltos spalvos vestuvinis tortas visada bus madingas, puošiamas spindinčiais baltais perliukais, baltomis gėlėmis, naudojant įvairias geometrines formas, tortas bus tobulas, o auksinė spalva torto puošyboje suteiks prabangos, leis sukurti išskirtinį originalų dekorą.

Kaip išsirinkti tortą vaiko gimtadieniui?

Tortą galima pasirinkti pagal vaiko nuotaiką, pageidavimus arba užsakyti tortą, kuris atspindės vaiko asmenybę. Teminiai gimtadienio tortai yra tikrai nuostabu. Galima rinktis iš daugybės personažų, įvairių filmukų, pasakų, kad tinkamai išsirinktumėte veskite į parduotuvę kartu savo vaiką. Jis tikrai paskys, kokio nori.