Ką reiškia rekuperacija?

Namams

Jeigu pirmą kartą išgirdote šį terminą tikriausiai reikės išsamaus paaiškinimo. Rekuperacija reiškia modernią vėdinimo sistemą. Naujausios technologijos leidžia naudoti modernius įrenginius, kurie net tik vėdina ir valo orą, tačiau ir gali vėsinti patalpas. Taip, teisingai supratote, rekuperacija tai procesas, kada galimos kelios iš prigimties skirtingos funkcijos. Taigi, kiek gi kainuoja tokia vėdinimo sistema? Tiksli visos sistemos kaina priklausys nuo pačio rekuperatoriaus kainos. Lietuvoje galima rasti įvairių gamintojų produkcijos. Rinkai jau seniai yra siūlomos įvairios vėdinimo sistemos. Jos tarpusavyje skiriasi galingumais. Tokia moderni vėdinimo sistema kainuos nuo kelių tūkstančių eurų. Kokia sistema reikalinga jūsų namuose? Norint atsakyti į šį klausimą, reikia pirmiausiai kreiptis į šios srities specialistus. Reikės pateikti patalpų kvadratūrą ir įmonės atstovai galės paskaičiuoti kokio galingumo rekuperatoriaus jums reikės. Rinkoje galima rinktis iš skirtingų variantų. Skiriasi ne tik produkcijos kainos, tačiau ir galingumai ir kiti svarbūs faktoriai.

Kaip išsirinkti rekuperatorių?

Pagrindiniai kriterijai pagal kuriuos reikėtų rinktis rekuperatorių, tai jo galingumas ir ilgaamžiškumas. Dabar rinkoje galite rasti įvairių gamintojų produkciją. Klausimas kokio rekuperatoriaus reikia jūsų namuose? Geriausias būdas sužinoti tikslų reikalingo rekuperatoriaus galingumą tai kreiptis į šios srities profesionalus. Rinkoje galite rasti daug šios srities specialistų, tad drąsiai kreipkitės ir užduokite jums rūpimus klausimus. Pagal namo dydį specialistai parinks ir rekuperatoriaus galingumą. Jums tik reikės išsirinkti patinkantį gamintoją. Aišku, geriausia taip pat vadovautis specialistų rekomendacijomis. Juk rekuperatorius gamina ne viena bendrovė.

Specialistų patarimai renkantis vėdinimo sistemą

Nuo ko pradėti jeigu norite įsirengti vėdinimo sistemą. Specialistai rekomenduoja pirmiausia pradėti nuo biudžeto. Nustatykite sumą, kurią galite išleisti norėdami nusipirkti naują vėdinimo sistemą. Kada turėsite konkretų biudžetą, tuomet bus lengviau orientuotis. Kada turite biudžetą galite kreiptis į rekuperatorius parduodančias kompanijas. Rinkoje tokių įmonių nėra itin daug, tad rekomenduojame perskambinti kiekvieną įmonę. Paskambinus pasakykite kokio dydžio yra jūsų namas ir specialistai pagal tai sukomplektuos pilną vėdinimo sistemą. Gavus tikslią vėdinimo sistemos kainą galite palyginti su turimu biudžetu. Tokį pat veiksmą atlikite ir su kitomis įmonėmis. Taip gausite bendrą rinkos vaizdą ir gerai suprasite į kokią kompaniją jums reikėtų kreiptis.