Kaip išsirinkti figūrą formuojančius apatinius?

Stilius, mada

Figūrą formuojantys apatiniai. Tai apatinio trikodažo pasirinkimas, kuomet mes norime pabrėžti ar paslėpti tam tikras savi kūno vietas, kaip pvz atsikišusį pilvuką ar paformuoti kojas. Šiai dienai tai labai populiarus pasirinkimas moterims, naudojamas ne tik progoms, tačiau ir kasdienai ar einant į darbą. Kitaip sakant formuojančių apatinių tikslas yra mums padėti jaustis komfurtabiliai užsidėjus viršutinius drabužėlius. Tačiau norint išsirinkti sau tinkamus, reikėtų panagrinėti formuojančių apatinių variantus, o jų yra tikrai nemažai.

Padėkime nuo formuojančių apatinių pasirinkimo – formuojančios kelnaitės. Jos būna kelių tipų. Pirmasis klasikinis tipas, tai aukšto liemens kelnaitės. Jų paskirtis yra jums padėti prilaikyti pilvuką, pagerinti laikysena ir suformuoti liemenį. Tokios kelnaitės tikrai nesmunka, kadangi jos turi prilaikančia juostą jiršuje, kuri prisitaiko prie jūsų kūno. Jos dažniausiai buna stiprios ar vidutinės kompresijos, tad puikiai viską suformuoja ir prilaiko. Kitas tokių kelnaičių tipas yra su itin ilgu ir aukštu liemenių, šortukų tipo. Prailginta kojų medžiaga atlieka papildomą funkcija, negu klasikinės kelnaitės. Šortukų tipo kelnaitės mums padeda suformuoti šlaunis, jas gražiai suspausdamos. Tuomet jūsų kojos atrodys lieknesnės.

Kitas formuojančių apatinių tipas yra formuojanti suknelė. Ji apima didžiają dalį kūno, tad gali suformuoti ne tik pilvuką, bet ir visą kūną. Tokio tipo formuojantys apatiniai suformuoja pilvą, juosmenį, prilaiko laikyseną, koreguoja klubus ir sėdmenis. Jos dažniausiai naudojamos vilkint sukneles ar tai kokius proginius kombinezonus. Tokio tipo apatiniai gali būti su petnešėlėmis arba be jų, šortuko stiliaus ar klasikinio stiliaus kaip suknelė.

Formuojančių apatinių įvairovė tikrai nemaža, tačiau jums svarbiausia apgalvoti kurią kūno dalį norėtumos suformuoti ar tai pridengti ir tuomet jums apsispręsti dėl tinkamoiausio varianto nebus sunku.