Kaip išsirinkti žurnalinį staliuką svetainei?

Baldai, Namams

Žurnalinis staliukas tai vienas iš pagrindinių svetainės baldų atributų. Tai padeda suprojektuoti erdvę, padaryti ją funkcionalesnę ir patogesnę. Be to, net ir šis daugeliui įprastas baldas gali daug pasakyti apie jo savininką: stilių, pomėgius, skaitomas knygas ar net amžių.

Tačiau baldų gamintojai siūlo didžiulę žurnalinių staliukų modelių įvairovę ir pasirinkti nėra taip paprasta, kaip atrodo. Kuo jie skiriasi ir kuris jums tinkamiausias? Apsvarstykite keletą pagrindinių kriterijų, kad suprastumėte, kaip sėkmingai pasirinkti žurnalinį staliuką svetainei.

Klausimai, kuriuos turite užduoti sau prieš renkantis:

  • Kam naudosite žurnalinį staliuką? Kaip stalą servizui, vieta daiktams susidėti, dekoro elementą?
  • Kokie jūsų svetainės matmenys?
  • Ar jis liks vienoje vietoje, ar reikės perkelti iš kambario į kambarį?
  • Kokie išmatavimai yra minkštų baldų, šalia kurių stovės stalas? Ar jis turėtų būti aukštesnis ar žemesnis?
  • Ar jus domina kavos staliukai transformeriai?
  • Kokio stiliaus jūsų svetainė? Ar kurdami interjerą laikotės vieno stiliaus?
  • Ar norite suteikti kambariui daugiau tekstūros? Kas jums artimesnė: natūrali medžio tekstūra ar lygus plastiko ir stiklo paviršius?

Jei iš anksto atsakysite į šiuos paprastus klausimus, pasirinkti bus lengviau.

Žurnalinis staliukas dažnai naudojamas kaip kavos staliukas, todėl ant jo galima pasidėti kavos ar arbatos servizą, lėkštę su saldumynais. Stalas gali būti ant įprastos kojelės arba ant tvirtos atramos. Antruoju atveju erdvė tarp grindų ir stalviršio gali būti skirta knygoms ir kitiems reikalingiems daiktams susidėti. Pasirinkus stalą ant ratukų, jį galima naudoti kaip serviravimo stalą: jame laikyti indų ar maisto atsargas.

Atskirai verta paminėti kavos staliukus-transformatorius. Tokie modeliai turi laisvos vietos savo dizaine, kurioje galite laikyti stereo sistemą, nuotolinio valdymo pultus, svečiams atėjus gali būti padidinti iki valgomojo stalo aukščio.