Kaip nesuklysti renkantis kaitlentę?

Buitinė technika, Produktai

KaitlentesKiekvienas svajoja apie erdvų ir šiuolaikišką būstą, kuris būtų įrengtas pagal gyventojo asmeninius poreikius ir užtikrintų patogumą ir komfortą. Ne paslaptis, kad viena iš svarbiausių erdvių namuose yra virtuvė, tačiau tai kartu ir daugiausiai sunkumų projektuojant sukelianti patalpa, nes viską reikia apgalvoti iš anksto: numatyti, kokie bus baldai, kur stovės tam tikri prietaisai, buitinė įranga ir panašiai, nes vėliau kažką pakeisti gali būti labai sunku.

Kalbant apie buitinę įrangą reikia paminėti, kad ypatingai mėgstama ir populiarumo neprarandanti yra įmontuojama buitinė įranga. O viena iš pagrindinių ir dažniausiai naudojamų yra kaitlentė. Rinkoje yra siūloma įvairių tipų kaitlenčių, taigi kaip nesuklysti ją renkantis?

Kaitlentės gali būti dviejų tipų: elektrinės ir dujinės. Elektrinių kaitlenčių pagrindiniai privalumai yra lengvesnė priežiūra dėl lygaus paviršiaus ir tai, kad nėra atviros liepsnos. Elektrinės kaitlentės gali būti indukcinės, stiklokeraminės arba kombinuotos. Dujinių kaitlenčių pagrindiniai privalumai yra patogumas dėl specialios uždegimo rankenėlės su automatiniu žiebtuvėliu ir apsauga nuo dujų nuotėkio. Taip pat galima išskirti tokius du kaitlenčių tipus: domino kaitlentė, kurios pagrindiniai privalumai yra montavimo galimybė mažoje virtuvėje ir skirtingų domino kaitlenčių derinimas, ir dujos + elektra kaitlentės, kurios pagrindiniai privalumai yra kaitinimo būdo pasirinkimas (elektra arba atvira liepsna) ir montavimo galimybė, kur nėra galingo elektros įvado.

Kiekvienas virtuvę remontuojantis arba įsirenginėjantis ir besirenkantis kaitlentę vartotojas pirmiausia turėtų aiškiai apsvarstyti ir įvertinti savo virtuvės išplanavimą, dydį, maisto gaminimo ypatybes, taip pat priežiūros ir saugumo reikalavimus ir tik tada pirkti kaitlentę. Žinoma, taip pat rekomenduojama pasitarti su šios srities specialistais, kurie turi patirties ir gali patarti kaitlentės pasirinkimo klausimu siekiant susikurti patogią ir komfortišką virtuvės erdvę.