Kaip pabėgti nuo miesto šurmulio ir atsipalaiduoti?

Kelionės, Laisvalaikis, Paslaugos

Daugelis galvoja, kad norint pabėgti nuo miesto šurmulio ir kokybiškai pailsėti, pajūris nėra tinkama vieta. Ramybė ir atsipalaidavimas asocijuojasi su kokia nors atokia kaimo turizmo sodyba prie ežero ar miško apsuptyje.

Tačiau šis nusistatymas nėra visiškai teisingas, nes poilsis pajūryje – tai ne vien Palanga ir Basanavičiaus gatvė. Norint pabėgti nuo šurmulio, Klaipėdos rajone galite rasti daugybę ramybe alsuojančių vietų. Čia poilsiauti nauda yra dviguba – kokybiškas atsipalaidavimas ir grynas, jodu prisotintas Baltijos pajūrio oras. O sodybose rasite daugybę pramogų gamtoje: tenisas, futbolas, krepšinis, tinklinis, taip pat įrengtas žaidimo erdves vaikams.

Pailsėję ir sugalvoję šiek tiek laiko skirti pažintiniam laisvalaikiui, labai greitai galėsite pasiekti jus dominančius objektus. Greitai ir nesudėtingai aplankysite Lietuvos jūrų muziejų bei delfinariumą ar mini zoologijos sodą, kitas lankytinas vietas. O kas sakė, kad tai varginančios pramogos? Tai puikus laikas tiek vaikams, tiek suaugusiems ar net seneliams, kurie atostogauja kartu.

Klaipėdos rajonas yra išties turtingas savo kraštovaizdžiu ir išsiskiria mažesniu šurmuliu. Čia nuostabų poilsį atranda labai daug turistų iš svečių šalių ir mūsų tautiečių. Gamta išties nuostabi – miškai ir jūra. Viso to apsuptyje įsikūrusios jaukios sodybos nuo modernių iki autentiškų. Kiekviena iš jų dvelkia savo išskirtinumu ir teikiamomis paslaugomis bei pramogomis.

Mėgstančių šiuolaikiškumą, sodybose svečių laukia lietuviškos pirtys, šildomi baseinai, kubilas bei pavėsinės. O saule mėgautis siūlo komfortiškai, išsitiesus ant gultų, prisidengiant saulės skėčiais.

Pageidaujantys daugiau gamtos, tame pačiame Klaipėdos regione gali rasti visiškai autentiškų sodybų miško apsuptyje. Tokios sodybos išsiskiria tuo, kad čia žymiai daugiau gamtos ir galimybė turėti išties išskirtinį poilsį. Laužavietės, vieta palapinėms bei galimybė uogauti, grybauti ar žvejoti. Kiekvienas suras tai, ko ieško.