Kaip pasirinkti informacinių technologijų sprendimų įmonę?

Kompiuteriai, internetas, Verslas

Sunku įsivaizduoti savo kasdieninius darbus ir laisvalaikį be šiuolaikinių IT technologijų. Taip pat ir įmonę, kuri jomis nesinaudoja valdymama pačius įvairiausius procesus. Didžiausi iššūkiai tenka IT specialistams, kurie turi ne tik laiku atnaujinti turimą įrangą, bet ir pasirūpinti jos nepriekaištinga nenutrūkstama veikla. Dažnai pajėgumai ir poreikiai viršija galimybes ir tuomet tenka dairytis pagalbos iš išorės, kuri ne tik pasirūpintų šia sritimi, bet ir pasiūlytų jums labiausiai tinkamus technologinius sprendimus, padedančius ne tik optimizuoti sąnaudas, bet ir sutaupyti daug brangaus laiko, gerinant įmonės kasdieninį darbą, klientų aptarnavimą, vidines bei išorines duomenų valdymo sistemas bei informaciją.

Mitas yra tai, kad tik didelės verslo bendrovės naudojasi IT priežiūros administravimo įmonėmis iš išorės, nes šiomis paslaugomis naudojasi ir mažos bei vidutinio dydžio įmonės, kurios neturi papildomų resursų personalui ar įrangos atnaujinimui iš savo lėšų. Tad renkasi administratorių, kuris pagal sutartyje numatytas sąlygas ir įkainius  pasirūpina visu IT “ūkiu”, kad viskas veiktų be priekaištų. SAP Lietuvaviena iš informacinių technologijų sprendimus siūlančių įmonių, kuri padės jums įvairiais klausimais, siekiant pagerinti ne tik paslaugų kokybę, bet ir turimą infrastruktūra.

Kodėl verta samdyti IT administravimo įmonę? Visų pirma dėl to, kad jūs taip žymiai sumažinsite IT priežiūros sąnaudas, nemokėsite socialinio draudimo įmokų ar nepatirsite jokių išlaidų įrengdami darbo vietą bei steigdami pareigybinį etatą. Taip pat gausite už sutartą mokestį visa eilę paslaugų ir savalaikę IT pagalbą, prižiūrint ne tik duomenų sistemas, bet ir pasirūpinant jų apsauga. Pagal poreikį, augant įmonei galima koreguoti ir teikiamų paslaugų apimtis. Taip pat operatyviai šalinami įvairūs gedimai, kas padeda sklandžiai vykdyti suplanuotas veiklas.