Kaip pasiruošti automobilio perdažymui?

Automobiliai

Kai kalbama apie automobilio dažymą, bet kuris automobilių profesionalas jums pasakys tą patį: viskas yra ruošiamasi, bet tai yra tam tikra automobilio dalis, kuri turi būti estetiška. Nesvarbu, ar taisote drožlę, ar iš naujo purškiate visą automobilį, dažų paruošimas yra toks pat svarbus kaip ir dažymas, o galutinio rezultato kokybė yra labai svarbi. Automobilio paviršiui paruošti dažymui paprastai naudojami trys būdai: pjovimas, šlifavimas ir gruntavimas. Tada tereikia pasirinkti tinkamą dažų spalvą ir tolygiai ją užtepti ant paviršiaus, kad būtų pasiekta lygi apdaila, kuri nesiskiria nuo originalių dažų. Kad padėtume jums pasiruošti kaip profesionalui, pateiksime keletą naudingų patarimų, kaip pjaustyti, šlifuoti, gruntuoti ir pasirinkti tinkamus dažus, kad jūsų automobilis būtų naujai išvaizdai tinkamas, ir pateiksime patarimų, kaip suteikti jūsų automobiliui tikrai profesionalią apdailą. Etapai, kurie įtakoja automobilio perdažymą:  Pjaustymas. Šlifavimas. Gruntavimas. Tinkamų dažų pasirinkimas.

Kas yra poliravimas?

Poliravimas yra metodas, kurio metu naudojamas abrazyvinis mišinys ploniems dažų sluoksniams pašalinti. Poliravimas gali būti atliekamas kaip paruošiamasis veiksmas prieš dengiant dažus arba po to, norint sumaišyti naujus dažus su senais. Yra įvairių tipų poliravimo mišinio, kurių kiekvienas turi skirtingą poliravimo galią. Būtinai pasirinkite tinkamą darbui – jei nesate tikri, prieš pirkdami teiraukitės parduotuvėje. Kaip užtepti poliravimo mišinį savo automobiliui. Prieš pradėdami tepti pjovimo mišinį, būtinai nuklijuokite aplinkines vietas, ypač jei ją tepate mašina. Jis gali būti visur, todėl dirbkite protingai; dėvėkite senus drabužius ar kombinezonus, dėvėkite apsauginius akinius, pirštines ir uždenkite viską, ko nenorite valyti po to.

Kas yra Šlifavimas?

Šlifuojant pašalinamas viršutinis jūsų automobilio dažų sluoksnis naudojant abrazyvines medžiagas. Viena iš svarbiausių dažų paruošimo dalių, verta investuoti laiko, kad tai būtų atlikta teisingai, siekiant profesionalių rezultatų. Priklausomai nuo darbo, šlifuoti galima švitriniu popieriumi arba elektriniu orbitiniu šlifuokliu, o priklausomai nuo užduoties turėsite naudoti skirtingų rūšių popierių. Jei planuojate nuvalyti dažus nuo automobilio kėbulo, naudokite 1200 grūdėtumo popierių arba šlifavimo padėklus, kad greitai pašalintumėte skaidrų sluoksnį ir dažus. Kad išvengtumėte galvos skausmo bandant suderinti dažus, kuriuos norite tepti su esamais automobilio dažais, turėsite nuimti gruntą ir atskleisti pliką metalą. Senesnių automobilių dažai gali būti nesuderinami su šiuolaikiniais vandens pagrindo dažais ir geliniais dažais. Automobilių dažymo reikmenys yra parduodamos tiek internetu tiek fizinėse parduotuvėse, tad nusipirkti jų neturėtų kilti problemų. Taip pat svarbu paminėti, kad kartais automobilio remontas, gali apimti ir automobilių detalių dažymą.