Kaip surasti tinkamiausią sprendimą savo vonios kambariui?

Namams

Galima teigti, kad vonios kambarys yra daugelio mėgstamiausių vietų namuose, todėl stengiamės, kad ji būtų ne tik jauki, bet ir funkcionali, nes juo naudojamasi kievieną dieną ir ne po vieną kartą.

Vonioje pasiruošiama naujai darbo dienai ar bandoma atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų.
Ir nors dažnai žmonės renkasi vonią, tačiau vis dažniau net ir vonioje naudojasi dušu, nes greitas gyvenimo tempas diktuoja sąlygas greitam pasiruošimui. Įsirenginėjant bereme-duso-kabinavonios kambarį rekomenduotina pasitarti su interjero dizaineriu ar vonios įrangos specialistu, kuris pagal jūsų patalpos plotą, tinkamai išplanuos jūsų vonios baldus ir parekomenduos kas būtų patogiau jūsų naudojimui – dušas ar vonia, o gal abu bus galima patogiai integruoti.

Žvelgiant į naujausias mados tendencijas, aiškiai matyti, kad vienas populiariausių sprendimų įrengiant vonios kambarį – tai berėmės dušo kabinos. Jos pasirenkamos dėl „lengvumo“ ir kuriamo vientisumo įspūdžio, t.y. neskaido vonios kambario į atskiras dalis. Didelis vientisas stiklas atrodo itin stilingai, juo labiau, kad klientas gali pasirinkti norimą stiklo atspalvį.

Kodėl verta rinktis dušo kabiną, pagamintą iš berėmio stiklo konstrukcijos? Visų pirma ji bus gaminama pagal jūsų individualius išmatavimus ir pageidavimus, galite rinktis iš įvairių stiklo atspalvių, stiklas yra grūdintas (net 8mm storio), todėl šia kabina yra saugu naudotis. Galite rinktis įvairius dekoro elementus, padedančius išsaugoti savo privatumą t.y. matinio ar blizgaus stiklo intarpus. Dušo kabina bus sandari, ir jos sujungimas bus tvirtinamas skaidriomis detalėmis, todėl ji atrodys tarsi “orinė” konstrukcija, neapsunkins vonios kambario patalpos ir neatrodys griozdiškai. Pasikonsultavus su dizaineriu galite rinkti ir kurti savo individualią konstrukciją, tad galite rasti kūrybišką sprendimą savo vonios kambariui.