Kaip teisingai susiplanuoti būsto apšvietimą?

Namams, Šviestuvai

Dažnai dekoruodami namus daugiau dėmesio skiriame baldams, prietaisams, sienoms… ir pamirštame suplanuoti namų apšvietimą taip, kad jis geriausiai tiktų mūsų kasdieniame gyvenime. Ir žinokite, kad geras vidaus apšvietimas yra toks pat svarbus kaip ir patogi sofa.

Taip yra todėl, kad gerai apgalvotas apšvietimas suteikia objektams formą, išryškina arba paslepia detales ir nukreipia mūsų dėmesį į tai, ką norime parodyti savo namuose. Jei gerai pagalvosite, prisiminsite, kad dažniausiai butuose yra tik vienas šviesos taškas kambario viduryje, kurio funkcija apšviesti visą aplinką, tačiau dažnai tas vienintelis šviesos taškas neatlieka savo darbo. Paskirstydami šviesą į svarbiausius kambarių kampus, galite padaryti viską funkcionaliau ir pagerinti jaukią aplinką namuose.

Koks turėtų būti kiekvienos aplinkos apšvietimas?

Kiekvienai namo zonai reikalingas tam tikras apšvietimo tipas, todėl reikia konkretaus sprendimo. Nėra bendros taisyklės visiems, nes kiekvienam klientui reikalingas skirtingas apšvietimas ir apšvietimas turi atitikti pojūčius, kuriuos norisi pažadinti erdvėje.

Apšvietimas miegamajame

Miegamasis yra privati ​​vieta, kurioje taip pat galime atsipalaiduoti, paskaityti gerą knygą ar tiesiog pailsėti. Pirmenybę teikite apšvietimui šalia lovos arba kambario šonuose. Taip sukuriamas švelnus švytėjimas, kuris nevargina iš karto pabudus ar skaitant knygą prieš miegą.

Salono apšvietimas

Svetainė – tai vieta, kurioje daug laiko praleidžiame kartu su šeima ir draugais. Svetainė dažniausiai atlieka ir savotišką reprezentacinį mūsų buto vaidmenį ir yra vieta, kur laukiame svečių.Kaip pagrindinį šviesos šaltinį rekomenduojami lubiniai šviestuvai, taip pat klasikiniai sietynai, bei kabantys šviestuvai.

Apšvietimas virtuvėje

Virtuvėje labai svarbu užtikrinti tinkamą darbo zonų, kuriose atliekame tam tikrą veiklą, apšvietimą. Vietinis apšvietimas turi būti ryškus, bet ne akinantis. Stalviršis virtuvėje yra ypatinga vieta, kuriai reikalingas papildomas apšvietimas. Stalviršis turi būti apšviestas tolygiai išdėstytais šviestuvais, nukreiptais tiesiai į jo paviršių.

Apšvietimas vonioje

Vonios apšvietimo funkcionalumas yra patogaus šio kambario naudojimo pagrindas. Patikrinkite internete, kiek yra vonios kambario apšvietimo sprendimų, o visų pirma išsiaiškinkite, koks turėtų būti apšvietimas, kad galėtumėte būti tokioje specifinėje vietoje kaip vonios kambarys – nuolat veikiant vandeniui ir drėgmei.