Keliaujame su keturkoju: kokį maistą imti?

Laisvalaikis

Nors vasara jau ritasi į pabaigą, bet kelionių poreikis vis dar didelis. Dažnas renkasi keliones ir rudenį, kai nealina karštis, tad keliauti su keturkojais kur kas komfortiškiau, o ir turistų srautai gerokai apmažėję. Kuo maitinti keturkojį kelionėje?

Vanduo

Jei leidžiatės į ilgesnę kelionę automobiliu, pasirūpinkite, kad nepristigtumėte geriamo vandens savo keturkojui. Tai ypač aktualu tada, jei keliaujate ten, kur saulė vis dar gerokai lepina.

Ėdalas

Kelionei pasirūpinkite pakankamu kiekiu Jūsų šuns mėgiamo ėdalo. Jei keliausite kemperiu ar turite šaltkrepšį, tuomet galite įsidėti ir šuns mėgiamų konservų – tai puikus pasirinkimas, aprūpinantis keturkojį ne tik reikiamomis maistinėmis medžiagomis, tačiau ir vandeniu, kadangi šlapias pašaras turi daug drėgmės. Visgi jei neturite tinkamų sąlygų konservams laikyti, tada į kelionę imkite tik sausą pašarą. Pastarasis kelionėse tikrų tikriausias išsigelbėjimas – ilgai negendantis, patikimai supakuojamas, netepantis automobilio salono. Sausą maistą galite laikyti maišelyje ar dėžutėje arba supakuoti į atskiras pakuotes atitinkamomis dozėmis.

Skanėstai

Jeigu paprastai palepinate savo augintinį skanėstais, jų imkite ir į kelionę – nevalia keisti nusistovėjusios tvarkos. Tačiau laikykitės tokių pat dozių, kaip ir įprastai, nepadauginkite skanėstų. Prioritetą teikite tiems, kurių pagrindą sudaro mėsa, o venkite tų, kurie sudėtyje turi konservantų, dažiklių ir kitų nepageidautinų medžiagų. Gerą skanėstų šunims pasirinkimą rasite čia – https://evet.lt/category/maistas-sunims?maisto-rusis3=skanestai. Tikime, jog nedvejodami įvertinsite pirkimo internetu privalumus.