Kiek gali kainuoti automobilio nuoma?

Automobiliai

Jums reikalinga automobilio nuoma, nes sugedo Jūsų automobilis? O gal paprasčiausiai dar nespėjote įsigyti naujo automobilio? Jums tikrai gali pasitarnauti keletas mūsų šių patarimų, kaip išsirinkti patikimą automobilio nuomos paslaugas teikiančią įmonę ir žinoma už priimtiną kainą.

Rinkitės bendrovę, kuri teikia kuo platesnė teikiamų paslaugų paketą, kad nieko nereiktų rūpintis papildomai. Smagu, kai už tave pasirūpina, net ir mažiausiomis smulkmenomis, kaip pavyzdžiui GPS navigacija, telefonų laikikliais ir panašiai.  Geras jausmas, įsidėtus į automobilį jaustis, kad viskas apgalvota, ir tau nieko nereikia rūpintis papildomai.

Tačiau, kiek gali kainuoti automobilio nuoma? Iš pirmo žvilgsnio, tai atrodo labai brangi paslauga, nes ji dar ne tokia populiari Lietuvoje ir vos ne daugelis iš tavo pažįstamų gali pasigirti išbandęs šią paslaugą. Tačiau šios paslaugos kainos tikrai nesiekia keleto šimtų eurų parai, kaip kituose užsienio šalyse. Lietuvoje automobilio nuomai Jus galite skirti iki 30 eurų parai ir rasite tikrai patikimą ir techniškai tvarkingą automobilį. Na, žinoma jei norėsite didesnio komforto, automobilio nuomai galite skirti ir šiek tie daugiau, tačiau tai tikrai nėra ženkliai didesnė suma.

Paskaičiavus vidutiniškai išleidžiamos pinigų sumos už taksi paslaugas, jei visa dieną važinėsite tik su taksi, manau, kad automobilio paros nuomos kaina Jums atsieis kur kas pigiau.

Taigi visada apsvarstykite automobilio nuomos paslaugos galimybes, iškilus būtinybei, kai neturite savo automobilio. Ši paslauga saugi, patogi ir žinoma ne tokia brangi, kad negalėtumėte sau to leisti. Automobilio nuomos paslaugos teikėjus išsirinkite pagal buvusių klientų rekomendacijas, draugų rekomendacijas arba tiesiog kliaukitės savo intuicija, ir mūsų aprašytais patarimais, kaip tai geriausia padaryti.