Kiek kainuoja išmanieji namai ir kaip juos įsirengti?

Paslaugos

Jau ne pirmus metus vis labiau populiarėja išmanaus namo idėja. Daugelis naujų statomų namų jau yra projektuojami taip, kad jie būtų išmanūs. Taigi, natūralu, kad nemaža dalis klientų domisi išmanaus namo įrengimo kainomis. Kiek realiai kainuoja išmanaus namo įrengimas? Viename iš straipsnių jau minėjome, kad profesionaliai įrengto namo kaina gali kainuoti nuo kelių tūkstančių eurų. Išmanieji namai nėra pigūs, tačiau tai komfortas. Šiandien rinkoje galima rasti ne vieną kompaniją, kuri profesionaliai siūlo aukštos kokybės tokių namų įrengimą. Svarbu žinoti, kad tokie darbai turi būti atlikti profesionaliai ir laikantis visų kokybės reikalavimų.

Kuo išmanus namas skiriasi nuo paprasto namo?

Kaip jau supratote, ne vienas klientas užduoda sau klausimą, kuo gi skiriasi tokie namai. Pirmiausia reikia paminėti, kad išmanieji namai yra valdomi per išmanųjį telefoną, naudojant specialias programėles. Tokių programų pagalba, jūs galite ne tik atidaryti kiemo vartus, tačiau ir reguliuoti apšvietimą namuose, kiekviename kambaryje atskirai. Taip pat per telefoną galite valdyti šildymo sistemą, kondicionavimo sistemą, užuolaidas ar kitus elektros prietaisus. Jeigu namuose yra įrengtos vaizdo kameros, tuomet savo telefono pagalba galite stebėti kas vyksta namuose. Yra ir daugiau įvairių prietaisų, kurie gali būti pajungti į automatinį jų valdymą. Taigi, kaip jau supratote išmanus namas skiriasi nuo paprasto namo tuo, kad galima valdyti įvairius prietaisus.

Kiek kainuoja išmanieji namai?

Esame minėja, kad tokie namai kainuoja iš tiesų gana nemažai. Rinkoje galima rasti išmanius namus, kurių kaina yra nuo kelių šimtų tūkstančių eurų. Aišku, galimas ir kitas variantas. Jūsų namus galima padaryti išmanius. Tereikia profesionalų komandos ir specialių prietaisų, kurių pagalba sukuriama moderni valdymo sistema. Jeigu galvojate apie savo namų patobulinimą, tuomet rekomenduojame kreiptis į šios srities specialistus, kad jie jūsų namuose sukurtų išmanius namus. Išmanaus namo įrengimas gali kainuoti nuo kelių tūkstančių eurų. Viskas priklausys, ką konkrečiai norėsite automatizuoti. Vieni klientai nori automatiškai valdomos šildymo, vėdinimo sistemos, kiti apšvietimo ir kitų prietaisų valdymo. Belieka kreiptis į šios srities specialistus, kad jie profesionaliai atliktų visus montavimo darbus. Nepamirškite, kad aukštos kokybės produkcija kainuoja brangiau, tačiau reikia paminėti ir tai, kad tokia sistema tarnauja kur kas ilgesnį terminą. Dar vienas svarbus aspektas, kad viskas turi būti atlikta vadovaujantis saugumo reikalavimais. Kiek kainuoja išmanieji namai ir kaip juos įsirengti