Kiek kainuoja namo apšiltinimas?

Namams, Paslaugos

Energijos kainos pastaruoju metu vis didėja, o efektyvus namų apšiltinimas yra vienas iš pagrindinių iššūkių, kurį turi išspręsti namų savininkai. Plačiai naudojamas uždarų porų poliuretanas, kuris ištisiniu sluoksniu puršiamas ant paviršiaus.

Apšildant namą ritininėmis ar plokštinėmis apšiltinimo medžiagomis reikia skirti papildomų pastangų ir laiko atraminio rėmo montavimui arba izoliacijos klijavimui, purškiant poliuretano putos pasidengia ant bet kokio paviršiaus, o tai labai supaprastina visą procesą.

Dėl skystos medžiagos formos šia izoliacija galima užpildyti bet kurią ertmę. Purškiamas putplastis yra vienintelė izoliacija, kuria galima apšiltinti tuščiavidurių sienų iš betono ar plytų vidų, nepažeidžiant namo konstrukcijos vientisumo. Ši medžiaga gali būti naudojama vidinių sienų ir paviršiaus už namo fasadų izoliacijai. Putplasčio uzdaru poru poliuretanas turi gerą sukibimą su danga, o tai leidžia izoliuoti visus pasvirusius paviršius. Taip pat tai pagrindinė šilumos izoliacinė medžiaga, naudojama statant medinį karkasinį namą.

Nepaisant visų privalumų, taip pat išsaugomas naudingas namo plotas ir švara dirbant pačiame name. Deja, daugelis renkantis medžiagas pirmiausia vadovaujasi kaina, kuo pigiau, tuo geriau, kad būtų galima sutaupyti kuo daugiau pinigų. Žinoma, kaina yra svarbus rodiklis, tačiau taip pat svarbu atkreipti dėmesį į eksploatacines charakteristikas, šilumos laidumo lygį.

Sumaišius du komponentus, susidaro aktyvios dujos – daugiausia išsiskiria anglies dioksidas. Jis yra uždarytas ploniausiame poliuretano apvalkale, kuris užtikrina aukštą šiluminės izoliacijos efektyvumą.
Naudojant aukšto slėgio įrenginius galima tiksliai sumaišyti komponentus nurodytomis proporcijomis. Todėl renkantis įmonę reikia atkreipti dėmesį į įrangą, kuria jie naudoja, nes kokybei ir darbų kainai gali tai turėti įtakos
Tiksli šiltinimo putų poliuretano putomis kaina priklauso nuo jos tankio ir sluoksnio storio, purškiamo paviršiaus dydžio.