Kodėl reikia naudoti legalią programinę įrangą?

Kompiuteriai, internetas

programine iranga

Šiandienos gyvenimo daugelis neįsivaizduoja be kompiuterio. Jį naudojame ne tik namuose savo reikmėms, bet ir dauguma įmonių ir ofisų turi kelis ar net dešimtis kompiuterių. O kompiuteris be programinės įrangos – tai tas pats, kaip namas be pamatų. Todėl pirmas veiksmas, kurį atliekame įsigiję kompiuterį– tai programinės įrangos diegimas. Ne paslaptis, jog nelegalios programinės įrangos gauti nėra jau taip sudėtinga. Ir dėl vienokių ar kitokių priežasčių, vartotojai kartais pasirenka šį rizikingą kelią. Tačiau tai anaiptol ne pats geriausias sprendimas. Priežastys, kodėl reikia naudoti legalią programinę įrangą:

  • Nepriekaištingas kompiuterio veikimas

Legali programinė įranga patikima, saugi ir užtikrinanti tobulą kompiuterio veikimą. Šiuo atžvilgiu naudojant nelegalią programinę įrangą rizika, kad kompiuterio veikimas bus nesklandus yra labai didelė. Nelegaliose programų kopijose dažnai slypi virusai ar kenksmingi programų papildiniai, galintys sutrikdyti kompiuterio darbą ar ištrinti iš jo visus duomenis. Tokie nelegalios programinės įrangos naudojimo padariniai sukelia nepataisomą žalą, ypač stambioms įmonėms.

  • Jokios baudų baimės

Naudodami legalią programinę įrangą būsite ramūs ne tik dėl savo kompiuterio veikimo, bet ir dėl įstatymų laikymosi. Nelegalios programinės įrangos naudojimas yra baudžiamas Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka, pagal kurią tokių programų naudotojams skiriamos tūkstantinės ar net milijoninės baudos.

  • Techninė pagalba ir atnaujinimai

Naudodami legalią programinę įrangą ir iškilus neaiškumams, visuomet sulauksite techninės pagalbos iš distributorių. Taip pat dauguma programinės įrangos gamintojų teikia vartotojams programinės įrangos atnaujinimus. Diegiami programų patobulinimai garantuoja nepriekaištingą, greitą ir saugų kompiuterio darbą.

Naudojant legalią programinę įrangą taip pat svarbu pasirinkti patikimą distributorių. distributor.lt – patikimiausias programinės įrangos platintojas. Čia siūlomas platus programų paketų pasirinkimas, techninė pagalba ir patrauklios kainos. Ilgametė šios įmonės patirtis garantuoja geriausią aptarnavimą, bei paslaugų ir prekių kokybę.