Kodėl verta samdyti buhalterinių paslaugų įmonę?

Paslaugos

Valdyti verslą yra iššūkis. Verslininkas, užsiimantis klientų aptarnavimu ar darbuotojų priežiūra, ne visada turi laiko vesti įmonės buhalterinę apskaitą. Tačiau yra kur kas daugiau priežasčių pasinaudoti specialistų pagalba.

Kas yra buhalterinė pagalba?

Įprasta prasme buhalterinių įmonių paslaugos apima:

  • Faktinės apskaitos vedimą;
  • Ataskaitų teikimą;
  • Mokesčių apskaitas;
  • Verslo plėtros perspektyvų vertinimą;
  • Potencialių partnerių patikrinimą;
  • Auditą.

Buhalterinė įmonė – bendradarbiavimo privalumai

Naudojimasis specialistų paslaugomis garantuoja savalaikį, patikimą ir profesionalų paslaugos atlikimą. Buhalterinių paslaugų įmonė turi  puikiai atrinktų darbuotojų komandą, kuri savo patirtimi ir įgūdžiais kiekvienai įmonei padės sutvarkyti sudėtingą finansų ir apskaitos kontrolę.

Buhalterinės komandos formavimas nuosavame versle užima daug laiko, brangiai kainuoja. Tam reikia organizuoti įdarbinimo procesą, įdarbinti naujus darbuotojus, sukurti jiems darbo vietą ir suteikti atitinkamą įrangą bei sąlygas. Jie taip pat turėtų turėti galimybę naudotis naujomis programomis, pereiti mokymus ir kitaip tobulėti, kad būtų nuolat atnaujinamos žinos, dinamiškai kintant taisyklėms. Visas procesas generuoja milžiniškas išlaidas ir niekada negali būti 100% tikras, kad naujai pasamdyti darbuotojai bus patikimi. Dar daugiau – už kiekvieną klaidą ir apsirikimą tenka brangiai sumokėti. Taigi rizika yra didelė. Buhalterijos įmonės prisiima visą atsakomybę už klaidas ir sumoka su jomis susijusias baudas, taigi jūs galite būti ramūs.

Profesionalai turi praktikos ir patirties. Tvarkydami buhalterinę apskaitą jie žino, kurie sprendimai yra ypač naudingi. Jie yra susipažinę su visais įstatymų pakeitimais, turi prieigą prie profesionalios programinės įrangos ir naujausios įrangos.

Solidi buhalterija leis įmonės savininkui plėtoti verslą, nes padės jo veikloje įvairiais lygmenimis – be įmonės buhalterinės apskaitos vedimo, negalima pamiršti ir konsultavimo. Vis dažniau buhalterijose dirba ne tik ekonomistai, buhalteriai, bet ir teisės patarėjai. Jie gali daug patarti, pavyzdžiui, darbo klausimais. Buhalterinės apskaitos perdavimas išorės įmonei taip pat leidžia sutelkti dėmesį į svarbesnes įmonės užduotis. Profesionali apskaita, stebint visus įmonės finansinės struktūros pokyčius ir tendencijas, taip pat gali prisidėti prie jos plėtros, pvz., pranešant apie pastebėtas klaidas ir siūlant naujus sprendimus.