Kokį vestuvinį žiedą rinktis?

Aksesuarai

Nors tai yra kažkas mažo, jūsų vestuvinis žiedas reikalauja daug galvoti, juk norėsite jį nešioti visą likusį gyvenimą. Nesvarbu, ar norite tradicinės juostos, ar ko nors unikalesnio, vadovaukitės  patarimais ir sužinokite, kaip pasirinkti sau tinkamiausią stilių. Vestuviniai žiedai – nuo ko pradėti rinktis? Pirmiausia reikėtų pagalvoti, kokio metalo norite. Taurieji metalai. Vestuvinio žiedo metalo pasirinkimas yra gera vieta pradėti. Yra daugybė metalų, kurių savybės ir stiliai skiriasi, todėl vieni yra tinkamesni už kitus. Geltonas auksas. Geltonas auksas yra geras pasirinkimas tradicinėms nuotakoms ir būsimiems jaunikiams. Paprastai 22 karatų auksas yra per minkštas, kad jį būtų galima nešioti kiekvieną dieną, todėl apsvarstykite galimybę įsigyti 18 ct, 14 ct arba 9 ct auksinį vestuvinį žiedą. Šie žiedai derinami su tvirtesniais metalais ir geriau atitinka kasdienio gyvenimo poreikius.

Baltas auksas

Šis vestuvinis žiedas yra puikus platininio sužadėtuvių žiedo komplimentas. Baltojo aukso vestuviniai žiedai dažnai padengiami rodžiu, kad pagerintų jų išvaizdą. Nors turėtų būti tikimasi, kad ši danga laikui bėgant nusidėvės, ją galima lengvai uždėti iš naujo ir jūsų vestuvinis žiedas atrodys kaip naujas.

Platina

Šie vestuvių žiedai tampa vis populiaresni tarp šiuolaikinių porų. Šis baltos spalvos metalas yra itin tvirtas ir puikiai atlaiko kasdieninį dėvėjimąsi. Jis yra retesnis nei auksinis ir daug brangesnis, tačiau platininis vestuvinis žiedas tarnaus nepažymėtas amžinai. Jei platininis vestuvinis žiedas sumažina jūsų biudžetą, apsvarstykite galimybę nusipirkti paladžio vestuvinį žiedą. Paladis tapo populiaria platinos alternatyva dėl panašios spalvos, tačiau pigesnės kainos.

Titanas

Titanas yra vienas moderniausių papuošalų metalų. Spalva ryškiai skiriasi nuo platinos ir paladžio, atspari įbrėžimams ir lengvai jaučiasi ant piršto. Cirkonis, juodasis cirkonis ir volframo karbidas yra kiti šiuolaikiniai metalai, turintys panašias savybes ir išvaizdą.