Kokia kėdė labiausiai tinka jums?

Baldai, Produktai

KedesAtlikus gyventojų apklausą apie tai, koks baldas yra plačiausiai pritaikomas ir dažniausiai naudojamas, tikriausiai, nieko nenustebintų gauti rezultatai. Vienareikšmiškai atsakymas būtų – kėdė. Tik atsikėlę mes pusryčiaujame virtuvėje sėdėdami ant virtuvinės kėdės, darbe aštuonias valandas praleidžiame sėdėdami prie kompiuterio ant biuro kėdės, vakare užsukę susitikti su draugais mieste sėdime ant baro kėdės.

Kėdės bene daugiausiai variacijų turintis baldas: mažos vaikiškos kėdutės, aukštos baro kėdės, senovinės valgomojo arba modernios ir šiuolaikiškos virtuvės, prieškambario kėdės… Kėdės miegamajame prie lovos pasidėti chalatui, kėdės vonios kambaryje prie vonios pasidėti drabužiams. Minkštos ir patogios biuro kėdės, pintos, medinės lauko terasos kėdės… Galima vardinti ir vardinti. Šis baldas gaminamas iš įvairių medžiagų ir naudojamos įvairios technologijos, todėl tikrai atsiras kėdė geriausiai tinkanti prie jau turimų baldų ir interjero. O jei neišsirenkate, https://www.leojar.lt/62-kedes galite rasti didžiulį asortimentą kėdžių. Tikrai rasite bent kelias atitinkančias jūsų lūkesčius bei norus.

Yra įrodyta, kad darbo našumas priklauso nuo kėdės patogumo, o gera savijauta – nuo jos ergonomiškumo, todėl rinktis šį baldą reikia labai atsakingai. Kėdė negali būti nei per aukšta, nei per žema, biuro kėdė negali būti nei per kieta, nei per minkšta, turi būti patogus atlošas, kad neskaudėtų nugaros. Yra nustatyti reikalavimai darbo vietoms ir vienas iš akcentų yra darbo kėdė, kuri turi turėti kėlimo ir sukimo mechanizmą, kuriuo būtų galima reguliuoti biuro kėdės aukštį ir atlenkimo kampą, o atlošas turi būti pakankamai aukštas ir pasviręs, kad patogiai priglustų visa darbuotojo nugara. Vienodai svarbu, kad kėdė būtų patvari, lengvai valoma, ypatingai, lauko terasos kėdės turi turėti nuimamą minkštąją baldo dalį, kurią galima nesunkiai išvalyti.

Taigi daugelis prasėdi didžiąją laiko dalį ant kėdės, todėl šis baldas privalo būti pasirinktas protingai, turi atitikti visus patogumo ir ergonomiškumo reikalavimus.