Kokie vinys reikalingi Essve viniakalėms?

Produktai

Jeigu pirmą kartą nusipirkote Essve viniakalę, jums gali kilti klausimas kokius vinys jai tinka. Pabandysime paprastai paaiškinti kokie vinys yra geriausi šioms viniakalėms ir kokiems darbams jie skirti.

Viniakalės yra pagrindinis darbo įrankis statybininkams dirbantiems su mediena, taip greitai pritvirtinti konstrukcijų neįmanoma su jokiu kitu įrankiu. Su viniakale galima tvirtinti kietos ir minkštos medienos statinius, tai yra daug saugesnis būdas nei kalti vinis plaktuku arba sukti varžtus. Pagrindinės šio įrankio panaudojimo sritys yra medinių vidaus ir lauko statinių bei karkasų statyba, grindų dėjimas, baldų gamyba, tvoros, terasos, laikinieji statiniai. Greitis ir tikslumas bus garantuoti tik su kokybišku įrankiu ir tinkamais vinimis.

Essve viniakalėse galima naudoti kelių tipų vinis. Vinys būna sujungti arba su popierine juosta arba su lanksčia plastiko virvele, kartais naudojamos ir metalinės jungtys. Vinis patogiausia pirkti susuktas į juostą ir supakuotas originaliose dėžutėse. Jas patogu įstatyti į viniakalę ir pradėti darbą greitai.

Priklausomai nuo to kokiam darbui norite naudoti, vinys gali būti sujungtos skirtingu kampu, galima rinktis nuo 0 iki 34 laipsnių kampą. Jeigu norite dirbti vidaus apdailos darbus ar gaminti baldus, bus tinkamiausios bus iki 20 laipsnių pasuktos vinys. Rimtesniems karkasų konstravimo, stogų dengimo darbams paprastai naudojami 15 laipsnių kampu pasuktos Essve vinys. Dažniausiai Lietuvoje bendrastatybiniams darbams naudojami 20-30 laipsnių kampu pasuktos vinys. Skirtingose šalyse yra naudojamos skirtingos vinys viniakalės, jei vykstate dirbti į užsienio šalį, iš anksto išsiaiškinkite šiuos niuansus ir pagal tai įsigykite tam tinkamus kalimo įrankius. Vinys viniakalei reikia rinktis ir pagal vinių storį, payzdžiui suslėgtu oru veikiančiomis viniakalėmis galima kalti net iki 9 cm vinis. Tuo tarpu medžio darbams naudojant akumuliatorines viniakales galima kalti 2-5 cm vinis, šiuos darbus atliksite su akumuliatorine viniakale.

Patogiausia naudoti tokias viniakales kurių dėtuvėje galima sutalpinti apie 100 vinių, tokiu atveju nereikia stabdyti darbo vinių papildymui. Jei dirbate stacionarius statybinius darbus, rekomenduojame naudoti viniakales su kompresoriumi ir didelėmis vinių dėtuvėmis. Deja tvoroms, terasoms ir kitiems statiniams lauke, tokios viniakalės netinka. Apdailos darbams naudokite vinis be gavučių, o ten kur reikalingas ypač patikimas tvirtinimas, naudokite vnis su platesne galvute. Visai atvejais rinkitės cinkuotas vinis naudojimui viniakalėse.