Kokiomis vertingomis savybėmis pasižymi degutinis muilas?

Namams

Degutinis muilas išgaunamas destiliuojant beržo žievę. Stipraus specifinio kvapo skystis užtikrina antiseptinį, priešuždegiminį, priešgrybelinį poveikį. Beržo degutas naudojamas medicinos, kosmetikos ir maisto pramonėje. Degutinis muilas- natūralus muilas, jame nėra nei dažiklių, nei konservantų dėl savo gydomųjų savybių naudojamas kosmetologijoje. Derva yra iš beržo gautas ekstraktas, vertinamas dėl savo gydomųjų savybių iš šio muilo naudinga padaryti veido kaukę, o rezultatas bus matomas labai greitai. Dervos muilas pasižymi antiseptinėmis savybėmis, naudojamas odai kaip priemonė atsikratyti nuo spuogų. Šis muilas yra puikus būdas susidoroti su niežais, egzema, seborėja, naudojamas įvairaus laipsnio nudegimams, žaizdoms, įbrėžimams gydyti. Muilo kvapas nėra ypatingai malonus, tačiau po maudymosi jo nelieka. Dervos muilas gali būti naudojamas, kaip prevencinė priemonė naminiams gyvūneliams maudyti, norint atsikratyti utelių ar blusų.

Deguto muilo naudingumas plaukams

Deguto muilas padeda tobulinti pačią plaukų struktūrą, plaukus padeda padaryti gražesniais ir stipresniais. Jame ryra didelis kiekis vitaminų, fitoncidų ir antiparazitinių medžiagų. Beržo degutas yra natūralus antiseptikas, šis vaistas skiriamas galvos odos egzemai ir seborijai gydyti. Derva puikia tinka riebiems ir normaliems plaukams gydyti, pašalina pleiskanas. Vaistinėse ir kosmetikos parduotuvėse galima įsigyti įvairių šampūnų, balzamų, muilų į kurių sudėtį įiena derva.

Deguto muilo poveikis moterų sveikatai

Deguto muile yra naudingų madžiagų, kurios apsaugo nuo įvairių infekcijų ir išgydo pienligę. Kosmetikos gaminio sudėtyje yra 10 proc. beržo dervos, o muilo pagrindą sudaro natrio druskos pagrįstos riebalų rūgštimis, vandeniu, natrio chloru ir palmių aliejumi. Derva tai natūrali medžiaga, kuri išgaunama skaidant beržo žievę be oro.

Skalbimo muilas

Skalbimo muilas yra nepakeičiamas, naudojamas kasdieniniame gyvenime, kosmetologijoje, liaudies medicinoje. Jis nesukelia alerginių reakcijų, plauna, dezinfekkuoja, ekonomiškas ir labai pigus. Skalbimo muilas taip pat naudojamas grindims, santechnikai, langams, radiatoriams, lauko baldams valyti. Muilas yra naudingas, jei namuose yra gyvūnų arba kambarinių augalų, su pagamintu tirpalu iš muilo galima naikinti žalingus augalų kenkėjus.