Kokioms sekso prekėms pinigų išleidžiama daugiausia?

Prekės suaugusiems, Produktai

sekso prekėsSekso prekės žmonėms vidutiniškai kainuoja ne vieną šimtą eurų per metus, o tai yra išties didelė pinigų suma. Įdomiausia tai, jog didžiąją dalį šios sumos vidutiniškai sudaro vos keletas sekso prekių. Būtent apie jas – sekso prekes, kurioms žmonės išleidžia vidutiniškai didžiausias pinigų sumas, šiandien ir kalbėsime.

Intymi apranga
Intymi apranga yra dalykas, apie kurį viešai nekalba praktiškai niekas, nors tam išleidžia pakankamai didelius pinigus. Na, nereikėtų kalbėti apie visus žmonės, kadangi dažniausiai šioje srityje išlaidauja tik viena porų pusė – moterys, ką nulemia jų romantiškumas. Jos mėgsta investuoti į įvairius seksualius apatinius/naktinius, kurie dažniausiai kainuoja bent keletą dešimčių eurų, o žinant tai, jog vieno tokio pirkinio keletui metų tikrai neužtenka, suprantama, jog susidaro vidutiniškai išties didelės pinigų sumos.

Lubrikantai
Lubrikantai kainuoja pakankamai nemažai – už vieną lubrikanto indelį dažniausiai teks pakloti bent dešimtį eurų. Tai nebūtų labai didelė pinigų suma, jei tokios pakuotės užtektų bent keletui mėnesių, bet deja, taip nėra – esant nuolatiniams lytiniams santykiams lubrikanto indelio retai užtenka net ir mėnesiui, o tai veda prie išvados, jog aktyvų lytinį gyvenimą gyvenantis žmogus lubrikantams vidutiniškai išleidžia netgi daugiau nei šimtą eurų per metus. Vis dėlto, dėl to per daug skųstis negalime – lubrikantas yra neatsiejamas lytinių santykių priedas, leidžiantis sumažinti ne tik potencialių skausmą, bet ir prezervatyvų plyšimo riziką, tad savo kainą ši sekso prekė tikrai atperka.

Prezervatyvai
Daugeliui prezervatyvų įtraukimas į šį sąrašą gali atrodyti kiek keistas – juk jų vienetas kainuoja vos keletą dešimčių Euro centų, tad kaip tai gali būti viena brangiausių sekso prekių? Vis dėlto, šį kartą esmė ne kainoje, o prezervatyvų naudojimo dažnume. Aktyvų lytinį gyvenimą gyvenantis žmogus vidutiniškai per mėnesį sunaudoja bent keletą dešimčių prezervatyvų, o per metus jų sunaudotas kiekis pasiekia net ir keletą šimtų. Tai automatiškai tampa bent keliomis dešimtimis eurų, per metus išleistų vien prezervatyvams, kas puikiai atspindi, jog prezervatyvai kaip viena brangiausių sekso prekių yra įvardinami tikrai ne be reikalo.