Kokios vestuvinės suknelės šiuo metu madingiausios?

Stilius, mada

madingos vestuvines sukneles

Kiekvienai būsimai nuotakai norisi ypatingą vestuvių dieną atrodyti nepakartojamai. Ruošiantis savo šventei, vestuvinės suknelės pasirinkimas dažniausiai tampa vienu iš svarbiausių rūpesčių. Vestuvinė suknelė dažniausiai derinama su aplinkos stiliumi, jaunikio apranga, bei nuotakos figūra, tačiau dauguma nuotakų atsižvelgia ir į mados tendencijas. Apžvelkime, kuo pasižymi madingos vestuvinės suknelės. Galbūt tai padės jums savo tobulos suknelės paieškose.

  • Lengvumas

Lengvumo įvaizdis pastaruoju metu ypač populiarus ir madingas. Šio tipo suknelės pasižymi lengvumo pojūčiu, laisvai krentančiomis detalėmis. Šio stiliaus suknelėms naudojamos lengvo šilkinio šifono, šilko organzos medžiagos, tiulio elementai. Lengvai krentančios suknelės leidžia nuotakai ne tik atrodyti, bet ir jaustis laisvai bei nevaržomai.

  • Rankovės

Madingiausių modelių suknelėms būdingas išskirtinis dėmesys rankovėms. Vyrauja trys madingiausi rankovių modeliai – pūstos rankovės, ilgos šilko ar šifono rankovės, bei nuožulnios siauros rankovės, atidengiančios pečius. Suderintos su suknelės stiliumi, rankovės pabrėžia originalumą ir savitą įvaizdį.

  • Nėriniai

Madingiausi pastaruoju metu 3D įvaizdį suteikiantys nėriniai. Taip pat nėriniai vis dažniau paįvairinami aukso ar sidabro siūlais.

  • Kutai/ karoliukai/ plunksnos

Išskirtinės detalės, tokios kaip kutai, karoliukai, plunksnos, kristalai vis dar madingi. Kutai iš karoliukų suteikia suknelei gyvybingumo pojūtį. Plunksnų detalės sukuria prabangos ir lengvumo įspūdį.

  • Išskirtinumas/ modernumas

Neproporcinga forma, midi/ mini ilgis, klasikai nepaklūstantys akcentai, tokie kaip ilgas skeltukas, kaspinas, didelė 3D efekto gėlė, spalvotos detalės – visa, kas dvelkia modernumu, madinga. Šias išskirtines detales suderinus su makiažu, šukuosena, jaunikio įvaizdžiu, sukuriama originali ir ypatinga visuma.

Tikimės ši informacija padės jums kuriant savo svajonių suknelės viziją, kurią įgyvendinus būsite nepakartojama nuotaka. Su tobulai sau tinkama suknele ne tik atrodysite, bet ir jausitės puikiai.