Kokių spalvų kostiumai šiuo metu Lietuvoje yra madingiausi?

Kostiumai, Produktai

kostiumu nuomaKostiumai išsiskiria savo formomis, dydžiais ir daugybe kitų dalykų. Bet iš jų visų vienas yra išskirtinai svarbus – kalbame apie kostiumų spalvas. Būtent į jas šiandien ir žvilgtelėsime, apžvelgdami kokių spalvų kostiumai šiomis dienomis Lietuvoje yra patys madingiausi.

Juoda
Nors tiek Europoje, tiek ir visame pasaulyje juodos spalvos kostiumų populiarumas vis labiau mažėja, ką lemia tai, jog jie žmonėms paprasčiausiai pabodo, bet Lietuvoje šios spalvos kostiumai vis dar išlieka vienareikšmiški šios srities lyderiai. Ir tai iš esmės yra suprantama – lietuviai yra konservatyvių pažiūrų žmonės, kurie nemėgsta nerti į šiuolaikinių naujovių, kurios tyko už kiekvieno kampo laviną, ir veikiau renkasi senesnį, bet patikimą variantą, kuo ir yra juodos spalvos kostiumai.

Balta
Baltos spalvos kostiumai – dar vienas pasirinkimas, kuris pakankamai tvirtai stovi populiariausiųjų kostiumų tipų tarpe. Ir nors kol kas populiarumu balti kostiumai Lietuvoje su juodais lygintis negali, bet realu, jog jau po keleto metų baltos spalvos kostiumų daroma konkurencija minėtam „konkurentui“ bus žymiai didesnė. Ir tai yra suprantama – baltos spalvos kostiumai leidžia išsiskirti iš minios, atrodant netradiciškai, bet tuo pačiu jie nėra pernelyg drastiškai skirtingi nuo įprastų variantų, ko sudaroma kombinacija ir lemia šių kostiumų populiarumo kilimą.

Pilka
Šį sąrašą užbaigia dar viena ganėtinai konservatyvi kostiumų spalva – pilka. Ji – tarsi viduriukas tarp baltos ir juodos spalvos kostiumų, leidžiantis išsiskirti iš kitų, dėvinčių juodos spalvos kostiumus, bet nebūti pernelyg išskirtiniu, kas vyksta rengiantis baltais kostiumais. Būtent dėl puikaus minėtų kostiumų savybių suderinamumo pilkos spalvos kostiumai Lietuvoje stabiliai išlaiko savo populiarumo rodiklius, kas leidžia šiems kostiumams būtų lygiaverčiais kitų kostiumų tipų varžovais.