Kokius įrankius rekomenduojama turėti automobilyje?

Automobiliai

Jeigu suskaičiuotumėte kiek laiko per dieną praleidžiate automobilyje, tikrai nustebtumėte, nes dažnas mūsų kasdien prie vairo praleidžia bent 1-2 valandas. Tai yra išties nemažai ir žinant tai iš karto kyla mintis, o ką reikėtų daryti jeigu automobilis suges ar prireiks kokios nors priemonės. Nors jūs ir nesate mechanikas, tam tikrus įrankius automobilyje turėti verta, kad galėtumėte susitvarkyti be kitų pagalbos. Na o jeigu užgriuvo rimtos bėdos, tuomet tech pagalba kelyje neišvengiama.

Pateiksime jums naudingų daiktų sąrašą kuriuos turėdami jūs galėsite susiremontuoti nedidelius automobilio gedimus ar turėti gelbėjimo įrankius ekstremalioje situacijoje. Kadangi automobilio bagažo erdvė ir daiktų dėžės yra nedidelės, paminėsime tik pačius svarbiausius kuriuos reikėtų visada turėti automobilyje.

Avarinis plaktukas

Apie avarinį plaktuką tikriausiai esate girdėję. Tai tvirto plastiko įrankis kuriuo galite išdaužti langą kai reikia greitai išlipti iš automobilio bet durys užsitrenkusios. Su juo nupjaunamas ir saugos diržas. Šį daiktą reikėtų laikyti priekinėje daiktinėje.

Atsuktuvų ir raktų rinkinys automobiliui

Nors dauguma vairuotojų tokius rinkinius laiko garažuose arba sandėliukuose, pagalvokite kaip gerai būtų turėti tokį, tik gal kiek mažesnį, kelioninį rinkinį automobilyje. Kai atsilaisvina koks nors varžtas ar užveržimo juosta variklio skyriuje ir pastebėjote lašant aušinimo ir stabdžių skystį, su pirštai nepriveršite. Už kelias dešimtis nupirktas raktų rinkinys pagelbės pačiose įvairiausiose situacijose kai esate kelyje, o ir prie namų ir ūkio taip pat bus naudingas.

Universali lipni juosta

Tokį daiktą galbūt ir turi kur nors bagažinėje bet patikėkite, tai tikrai vertingas nes gali ir būti naudojamas kėbulo dalių, sudužusių ar įskilusių lempų sutvirtinimui, pradurtų ar nesandarių vamzdelių laikinam sandarinimui ir dar šimtams atvejų kurie gali nutikti jums ar jūsų automobiliui. Rinkdamiesi lipnią juostą nepagailėkite pinigų ir nusipirkite stiprią, kokybišką gero gamintojo kurios savybės bus vienodai geros esant aukštai ir žemai temperatūrai.

Universalus multifunkcinis peilis

Tik pagalvokite, kiek yra buvę situacijų kai automobilyje buvo reikalingas aštrus daiktas pavyzdžiui žirklės ar peilis. Kiek kartų draskėte, plėšėte savo nagais ir dantimis, juk taip galima ir susižeisti. Kelių pagrindinių funkcijų šveicariškas peilis būtų palengvinęs gyvenimą ir sutaupęs laiko.