Krovinių vežimas lėktuvais

Krovinių pervežimas, Logistika

Šiandien tęsiame temą apie krovinių gabenimą ir aptarsime kaip gabenami kroviniai lėktuvais. Daugelis galvoja, kad lėktuvais yra gabenami tik smulkūs kroviniai, tačiau tai nėra visiškai tikslu. Lėktuvais gali būti pervežami įvairaus dydžio ir svorio kroviniai. Aišku, į standartinį lėktuvą yra pakraunami tik smulkūs kroviniai, tuo tarpu į krovinių gabenimui skirtą lėktuvą yra pakraunami įvairių gabaritų kroviniai. Kokie yra lėktuvų transporto pliusai? Ko gero vienas pats pagrindinis tokio transporto pliusas yra greitis. Lėktuvai skraido labai greitai, todėl ir kroviniai pristatomi per palyginti trumpą laiką. Juk tokį patį atstumą įveikti vilkikui, arba laivui prireiks kelių parų, o tuo tarpu lėktuvas nuskrenda per kelias valandas. Taigi, krovinių vežimas vykdomas į visas kryptis. Lėktuvai skraido į visus didžiausius pasaulio miestus. Jeigu sugalvotumėte savo krovinį pristatyti į Ispaniją, tai galite padaryti vos per kelias valandas. Tuo tarpu jeigu krovinį vežtumėte mikroautobusu jums tai užtruktu kelias paras.

Ar visos kompanijos dirba su lėktuvų transportu?

Taigi, kad ne visos logistikos įmonės gali pasiūlyti krovinių gabenimą oro transportu. Ši transporto rūšis reikalauja turėti daug specifinių žinių, todėl tik nedidelė dalis įmonių užsiima krovinių gabenimu lėktuvais. Geriausias būdas susirasti transporto kompaniją, kuri dirba su lėktuvu traKrovinių vežimas lėktuvaisnsportu, tai paieškos sistemoje įvesti raktažodi “kroviniai lėktuvais”. Vos per kelias sekundes jums bus pateikta daug internetinių svetainių, kuriose skelbiama informacija apie tokių krovinių vežimą.

Specialisto patarimai vežant krovinius šia transporto rūšimi

Pirmas patarimas, tai dirbkite tik su tomis įmonėmis, kurios tiesiogiai bendradarbiauja su lėktuvų kompanijomis. Tokiu būdų jūsų transportavimo kainos bus ne itin didelės. Norėdami pervežti didelius krovinius lėktuvų transportu turėsite užpildyti daug dokumentų ir gauti patvirtinimą, kad jūsų krovinys yra tinkamas gabenti oro transportu. Pagrindinis šios transporto rūšies pliusas yra greitis, tačiau krovinio parengimas gabenimui užtrunka daug laiko. Kaip susirasti patyrusius specialistus? Kaip jau supratote nėra daug kompanijų, kurios profesionaliai užsiimtų krovinių gabenimu oro transportu. Todėl labai svarbu dirbti su šios srities specialistais. Norėdami susirasti tinkamą kompaniją atlikite namų darbus. Pasinaudokite paieškos sistema, įmonių katalogais ir surinkite kuo daugiau kompanijų, kurios galėtų tokiu transportu gabenti krovinius. Sekančiu etapu paruoškite reikiamą informaciją apie krovinio gabenimą ir visoms įmonėms išsiųskite užklausą. Vos per kelias valandas gausite daug atsakymų apie krovinių pervežimą ir galėsite išsirinkti tinkamiausią bendrovę.