Kuo įdarbinimo agentūra gali padėti ieškančiam darbo?

Darbas

Darbo paieška ne visada vyksta greitai ir sklandžiai kaip norėtųsi. Būna atvejų, kai ieškantys naujos pozicijos užtrunka ne vieną mėnesį, per kuriuos tenka apsilankyti keliose potencialiose darbovietėse. Be to, tenka sudalyvauti daugybėje darbo pokalbių, daugelis iš kurių yra labai panašūs, tiek užduodamais klausimais tiek ir bendru pobūdžiu. Pastaruoju metu vis didesnę svarbą, ieškant darbo įgauna įdarbinimo agentūros. Ir nors daugeliui gali pasirodyti kad jos labiau orientuojasi į tinkamų darbuotojų suradimą įmonėm, jos taip pat rūpinasi ir kad perspektyvūs, jų bazėje esantys darbuotojai neliktų be darbo.

Šiais laikais įdarbinimo agentūros turi sukaupusios ganėtinai dideles duomenų bazes, kuriuose yra informacija apie visus jų skelbiamuose darbo atrankose dalyvavusių kandidatų. Tai leidžia jiems gan greitai atrinkti tinkamus kandidatus į naujas pozicijas. Kaip ir bet kuris kitas tarpininkas, įdarbinimo agentūros kaip ši https://simplika.lt/apie-mus/ siekia, kad tiek jų užsakovai, tiek ir atrinkti kandidatai liktų patenkinti atranka ir jos rezultatu. Būtent todėl yra labai svarbu palikti gerą įspūdį atrankos specialistams, su kuriais susitinkate vieno iš pokalbių metu. Jei nepasiseks gauti darbo tąkart, yra labai didelė tikimybė kad jūsų kandidatūrą pasiūlys į kitas tuo pat metu esamas laisvas pozicijas. Be to, visada galima paprašyti, kad atrankos specialistas patartų jums kaip reikėtų elgtis pokalbio metu ir ko tikėti iš potencialaus darbdavio ar net kaip vertėtų pagerinti savo gyvenimo aprašymą, kad jame atsispindėtų jūsų tikrasis potencialas.

Taip pat yra naudinga laikas nuo laiko priminti apie save įdarbinimo agentūroms. Tai galima daryti tiek dalyvaujant jų organizuojamose atrankose, tiek ir tiesiog parašius laišką su paklausimu ar neturi šiuo metu aktualių darbo pasiūlymų. Situacija rinkoje yra tokia, kad ir dėl gerų ir perspektyvių kandidatų vyksta konkurencinė kova ir kiekviena agentūra siekia, kad būtent jai pavyktų pasiūlyti gerą specialistą įmonei, kuriai atlieka darbuotojų paiešką.