Kuo ypatingos bičių vaško žvakės?

Namams

Bičių vaškas – natūralus bičių sekretas, iš kurio statomi koriai, kuriuose auginamos jaunos bitės, saugomas medus. Vaškas, be kita ko, buvo pritaikytas farmacijos, kosmetikos ir dekoratyvinės pramonės srityse. Taip pat daugėja žmonių, kurie vertina vaško žvakių deginimo metu išsiskiriančio bičių vaško sveikatai naudingąsias savybes.

Vertingų gydomųjų ingredientų, atsirandančių iš vaško žvakių, nauda stulbinanti. Medaus aromato kupinas kambarys prisotintas neigiamų jonų, kurie labai reikalingi kompiuterių amžiuje ir didėjant aplinkos taršai. Patalpoje susidaręs mikroklimatas sukelia optimizmo antplūdį žmonėms, esantiems jo diapazone, suteikdamas jėgų įveikti kasdieninius darbus, problemas paversdamas spręstinais reikalais, o nuovargį – energijos ir sveikatos antplūdžiu.

Bičių vaško žvakių rūšys

Vaško žvakės gali būti įvairių formų. Perkamiausios laisvai stovinčias žvakes. Tai žvakės, išlietos į specialias formas. Lietuvos rinkoje galima rasti kelias dešimtis skirtingų dizainų – plonos žvakės, ​​klasikiniai cilindrai ir iki įmantrias skulptūras primenančių figūrėlių.

Bičių vaško žvakių savybės:

  • degdamos jos skleidžia subtilų medaus-propolio kvapą;
  • jonizuoja orą, t.y. neutralizuoja elektroninių ir elektrinių prietaisų

skleidžiamą neigiamą spinduliuotę;

  • vaško žvakės dega be dūmų;
  • jos turi raminantį ir atpalaiduojantį poveikį, suteikia šilumos ir ramybės

jausmą;

  • neutralizuoja tabako dūmų kvapą;
  • pasižymi gražia ir originalia gryno iš gamtos gauto produkto išvaizda.

Vaško žvakės turėtų degti 15–60 minučių per dieną. Daugelis žmonių, kenčiančių nuo astmos, alergijos ir sinusų problemų, patvirtino, kad jų kvėpavimas tapo daug laisvesnis, o miegas mažiau sutrikęs.

Jei medų vadintume skystu auksu, apie vašką galėtume pasakyti, kad tai aukso luitas. Tai sudėtingas organinių medžiagų ir aromatinių junginių, mišinys, kurių kiekvienas suteikia specifinių ir labai įdomių savybių. Nepaisant daugybės bandymų, iki šiol niekam visame pasaulyje nepavyko pagaminti sintetinio atitikmens.