Kuris skyrybų procesas lengviausias?

Paslaugos

Ne vienas gali patvirtinti iš pasakojimų, filmų ar skaudžios patirties, kad skyrybos tai nemalonus ir ilgai trunkantis procesas. Tačiau skyrybos ne lygios skyryboms ir jos būna įvairiausios. Vienos gali baigtis gražiuoju vos per vieną mėnesį, kitos gali trukti net metus, o galutinio tesimo sprendimo vis dar nebūti. Taigi, nuo ko priklauso santuokos nutraukimo etapai?

Skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės

Tai skyrybos dėl žmogaus išdavystės ar negalėjimo gyventi po bendru stogu. Deja, kai kurias atvejai bendravimas ir susitarimas neveikia, todėl reikia imtis teisinės pagalbos ir visą procesą paspartinti kitaip. Tokiu atveju į advokatą kreipiasi tik vienas žmogus, kuris prašo pagalbos dėl skyrybų. Advokatas suteikia visą konsultaciją, išklauso kliento reikalavimus ir imasi darbo. Dėl sutuoktinių nesutarimų ir užsispyrimų toks santuokos nutraukimas gali trukti itin ilgai, pareikalauti daug papildomų išlaidų bei įvairių emocinių išgyvenimų, kurie gali turėti blogos įtakos žmogaus sveikatai.

Skyrybos bendru sutarimu

Tai dažniausias skyrybų būdas, kada sutuoktiniai bendru sutarimu nutaria, kad santuoka turi būti nutraukta. Tokiu būdu sutuoktiniai kreipiasi į tą patį advokatą, kuris padeda visais teisiniais klausimais. Jo pareiga lieka pasirūpinti visomis reikalingomis pažymomis, išklausyti abiejų pusių, parengti skyrybų sutartį bei ją pateikti teismui. Tokios skyrybos paprastai trunka labai trumpai ir gali būti įgyvendintos vos per 1 – 2 savaites. Jeigu jums reikalingos skyrybos bendru sutarimu, tai galite kreiptis į skyrybų advokatą, kuris tikrai padės šiuo klausimu: https://www.skyrybos.lt/greitos-ir-pigios-skyrybos/skyrybos-bendru-sutarimu/

Skyrybos internetu

Tai šiai dienai vis labiau populiarėjantis skyrybų būdas, kada visas procesas atliekamas net nesusitikus su advokatu ar net nedalyvavus teismo posėdyje. Šis būdas itin palankus žmonėms, kurie neturi galimybės dalyvauti tiesioginiuose pasitarimuose dėl to, kad gyvena užsienyje. Jų metu bendraujama el. laiškais arba telefonu. Advokatas parteikia sutartį, pagal kurią įsipareigoja surinkti visus reikalingus dokumentus, juos tinkamai parengti ir pateikti teismui. Tokiu būdu klientai gali neeikvoti laiko ir pastangų bei sutaupyti pinigų išvengiant nereikalingų transportavimo ar dokumentų paruošimo išlaidų.