Laikas keisti vartus. Pasitarkite su specialistais

Kiemas ir aplinka

tentiniai vartaiTentiniai vartai

Kiek laiko užtrunka kol atsidaro vartai jūsų gamybinėse patalpose, automobilių remonto dirbtuvėse ar sandėlyje. Jei standartiniai segmentiniai vartai tai atlieka per 15-30 sekundžių tikriausiai tikite kad tai galima padaryti per tris kartus trumpesnį laiką. Tentiniai vartai yra vienas iš sprendimo būdų sumažinti patalpų šilumos nuostolius šaltuoju sezonu, na ir žinoma vasarą įleidžia mažiau karščio jei patalpos yra šaldomos. Produkcijai kuri yra jautri šalčiui ir šilumai laikymo sąlygoms užtikrinti naudojamos ir taip vadinamos oro užuolaidos tad kombinuojant šias dvi priemones efektas padidėja iki 85 proc.

Gamybos srityje yra daug sričių kuriose aktualu gamybines ir sandėliavimo patalpas apsaugoti nuo atmosferos taršos, dulkių, mikroskopinių, smulkių ir didesnių mikroorganizmų pernešamų oro, taip pat ir vabzdžių. Norint sumažinti jų patekimą į patalpas reikia kontroliuoti vartų atidarymo laiką ir trukmę.

Darbuotojų supratingumas ir drausmė čia yra lemiamas veiksnys. Tik užtikrinę kad laikomasi taisyklių galite tikėtis kad jūsų įmonės išlaidos šildymui ir vėdinimui sumažės. Ši investicija jums atsipirks ir kitu aspektu. Greičiau atsiveriantys tentiniai vartai nestabdo kitų rutininių operacijų kurias atlieka darbuotojai. Tai nesunku apskaičiuoti, peržiūrėkite kiek vienas darbuotojas atidaro tam tikros patalpos vartus ir kiek tai užtrunka laiko per dieną.

Garantuojame, kad nemaloniai nustebsite nes tai jūsų įmonės nuostolis. Tentiniai vartai tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nesandarūs ir nepatikimi. Standžios ir lanksčios PVC medžiagos kraštai tampriai laikosi varčioje ir nepasiduoda blaškomi vėjo gūsių. Veikimas nesutrinka kai vartai pusiau atidaryti ar beveik susivynioję iki galo. Dar vienas privalumas kad tentinius vartus galima daryti ir didelio pločio pagal tai kokio dydžio produktus ar krovinius reikia įvežti ar išvežti iš pastato.