Lietuva – Vokietija: kaip keliauti?

Automobiliai, Kelionės, Paslaugos

Lietuva - VokietijaApie Vokietiją dažnai kalbame kaip apie šalį, kurioje gyvena nemažai lietuvių, tačiau retai – kaip apie atostogų kelionės kryptį. Ruduo – puikus metas aplankyti Vokietiją, tačiau kokį transportą rinktis?

Į Vokietiją galima skristi lėktuvu, plaukti keltu, važiuoti automobiliu, autobusu arba mikroautobusu. Taip, pastarosios transporto priemonės tikslas – keleivių pervežimas, daugiausiai orientuotas į emigrantus, gyvenančius Vokietijoje, ir jų artimuosius, vykstančius jų aplankyti. Tiek vieni, tiek kiti keliauja su dideliu bagažu, kuris keliaujant lėktuvu būtų brangiai apmokestinamas. O keliauti su dideliu bagažu kitomis transporto priemonėmis nepatogu, nes nuo išlaipinimo vietos reikia tą didelį bagažą kažkaip gabentis toliau. O keliaujant su mikroautobusu ir keleivis, ir jo bagažas paimamas nuo durų Lietuvoje ir pristatomas iki durų Vokietijoje.

Tačiau norintys keliauti savo malonumui taip pat gali rinktis kelionę mikroautobusais maršrutu Lietuva – Vokietija. Tai patogus kelionės būdas, nes važiuojama tik kokybiškais ir patogiais mikroautobusais, kelionės metu galima patogiai skaityti knygą, klausytis muzikos, ilsėtis. Taip pat minėtas pristatymas nuo durų iki durų ir neribojamas bagažas – kiti privalumai.

Be to, vis dažniau žmonės keliauja sausumos transportu, nes, nors tai ir ilgesnė kelionė, tačiau kelionės metu leidžianti pamatyti žymiai daugiau. Dažnai keliaujama per įdomias vietas, kalnus, todėl galima geriau susipažinti su kitos šalies kraštovaizdžiu. Be to, dažnai žmonės bijo skristi lėktuvu, o tai nėra priežastis atsisakyti atostogų ir kelionių.

Ruduo Vokietijoje panašu kaip ir Lietuvoje, todėl gražių saulėtų rudens dienų Berlyne, Hamburge, Miunchene arba bet kuriame kitame Vokietijos mieste tikrai nepamiršite. Taip pat verta keliauti žiemą, ypač į Niurnbergą ir Drezdeną, kurie garsėja savo kalėdinėmis mugėmis.