Mada ir KINETICS produkcija

Dovanos, Grožis, Laisvalaikis

Kinetics nagų priežiūros priemonės plačiai naudojamos kirpyklose manikiūrui ir pedikiūrui daryti. Ši producija naudojama kirpėjų – profesionalų darbe, nes visų priemonių kokybė patikrinta ir pripažinta viena geriausių meistrų tarpe, su šią produkcija lengva ir paprasta dirbti. Nuo mados moterys neatsiliks, naudodamos Kinetiks produkciją. Prieš patenkant į prekybą Kinetiks priemonės tikrinamos, testuojamos jų funkcija užtikrinti profesionalių kirpėjų poreikius.

Kokios priemonės nagams ir jų odelėms ?

Nagų priežiūros priemonės pasižymi gera kokybė bei išskirtiniu dizainu. Nagų lakai sudaro didžiausią asortimento dalį, neapseinama be priemonių nagams ir jų odelėms. Didelę paklausą turi KINETICS odelių šalinimo skystis, KINETICS greitai išdžiūstanti viršutinė nagų lako danga, KINETICS matinė viršutinė nagų lako danga ir kitos.Mada ir KINETIKS produkcija

Su kokiom priemonėm stiprinti nagus ?

Nagų stiprinimui yra įvairių priemonių. Jas galima naudoti namų sąlygom ir kirpyklose. Paklausą turi: aliejukas nagams ir odelėms, nagus stiprinanti ir apsauganti priemonė su proteinu, nagų stiprintojas ir išlygintojas, nagus atstatanti ir stiprinanti priemonė su kalciu ir kitos.

Kokie manikiūro įrankiai ?

Produktyvus, kokybiškas profesionalių kirpėjų darbas galimas tik su aukštos kokybės manikiūro įrankiais pvz., keramikinis odelių atstūmėjas, žnyplutės įaugusiems nagams, pagaliukai manikiūrui, žirklutės odelėms smailu galiuku, mediniai pagaliukai – lazdelės manikiūrui ir daug kitokių priemonių. Produktai pasižymi ne tik gera kokybę, bet ir gražiom pakuotėm, išskirtiniu dizainu. Norėdami susipažint su dideliu prekiu asortimentu tai padaryti galėsit internetinėje parduotuvėje groziui.lt, joje rasite platų prekių asortimentą, atliekamas funkcijas ir kainas. Parduotuvėje galėsite išsirinkti reikalingą produktą. Prekes galima nusipirkti, padarius užsakymą, apmokėjus ir reikalingos priemonės bus supakuotos ir pristatytos į namus.