Megztiniai – šildantys, originalūs ir stilingi rūbai

Laisvalaikis, Megztiniai, Stilius, mada

MegztiniaiŽvarbus ir apniukęs oras už lango diktuoja savas stiliaus taisykles, kada kiekvienos merginos garderobo epicentre turėtų atsidurti ne tik vilnonis paltas, įvairūs šaltesniam orui tinkami aksesuarai, bet ir vienas kitas šiltesnis megztinis. Taigi, įdomu, kokių formų ir kokiomis detalėmis puoštą megztinį rinktis, kad šis harmonizuotų figūros tipą, taip  pat būtų šiltas, patogus dėvėti.

Renkantis megztinį galioja tos pačios taisyklės, kaip ir kitiems drabužiams. Pirmoji taisyklė – rinkitės tokį, kuris papildys jau turimą garderobą. Iš anksto įvertinkite, prie kokių kitų rūbų galėsite jį priderinti. Spalvos ir raštai čia turi didelės įtakos.

Antroji taisyklė, svarbu išsirinkti tinkamą ilgį. Prie suknelių, sijonų, šortų labiau dera megztiniai iki liemens, o dėvint kelnes, džinsus, tampres kur kas jaukiau susisukti į ilgesnį mezginį. Na, ir trečioji, rinkitės tai, kas artima kūnui ir sielai. Juk nėra nieko svarbiau už gerą savijautą ir komfortą, kad ir ką dėvėtume. Ypatingai jeigu tai yra didelis ir šiltas megztinis.

Vienas didelio megztinio pliusų, tai galimybė jį transformuoti. Jeigu norite originalios suknelės, tuomet juoskite jį diržu. Galvojate apie paltuką – rinkitės ilgą, šiltų siūlų, storą ar pončo tipo megztinį. Svajojate išsiskirti iš minios – įsigykite šį sezoną madingiausios raudonos spalvos, languotą, raštuotą mezginį. Nesunkiai pasieksite trokštamą rezultatą atidžiai išsirinkusi ilgį, spalvą, modelį ir aksesuarus. Eksperimentuokite ir šis rūbas taps ne tik megztiniu, bet ir geriausiu palydovu, kai norisi jaukumo, išskirtinumo ir patogumo.

Šiuo šaltuoju sezonu dominuojančios mezginių spalvos yra balta, juoda, burgundiško vyno, raudona, oranžinė, slyvų, garstyčių, violetinė ir gili mėlyna. Be to, daugumoje kolekcijų vyravusi žieminio įvaizdžio ašis – aukštas mezginių kaklas yra klasikinis žiemos garderobo elementas.