Nauda geriant lėto spaudimo sultis

Medicina ir sveikata

Sultyse gausu sveikų vitaminų, kurių reikia jūsų organizmui visą dieną. Bet kokios sultys, kurios yra 100% natūralios, turi savo unikalią naudą sveikatai, kuri gali papildyti jūsų organizmą daugybe maistinių medžiagų, kurios detoksikuoja jūsų sistemą. Nuo citrusinių vaisių, tokių kaip citrinos ir apelsinai, kuriuose yra daug vitamino C, iki mišinių su žalumynais, kuriuose yra daug kalio, vaisių ir daržovių gėrimas garantuoja, kad visą dieną gausite pakankamai vitaminų.

Natūralių sulčių gėrimas apskritai yra puikus ir sveikas būdas numesti svorio. Daugumoje sulčių yra pakankamai daržovių ir vaisių, kad net išgėrus nedidelį kiekį jūsų kūnas natūraliai jaustųsi sotus. Vaisiai ir daržovės taip pat natūraliai mažai kaloringi! Taigi galite priversti savo kūną jaustis puikiai nepridėdami jokio papildomo svorio spaudydami sultis.

Dėl per didelio karščio ir jėgos oksidacijos, atsirandančios dėl greitai besisukančių maišytuvo mentelių, jūsų vidutinės „šviežiai spaustos“ sultys yra mažiau maistingų medžiagų turinčios nei šalto spaudimo procesas. Pasirodo, kad gaminiui suteikiamas gražus, geras, hidrauliniu būdu suspaustas suspaudimas yra geriausias būdas išlaikyti 100 % gerųjų vitaminų ir maistinių medžiagų, išlaikant puikų skonį.

Šviežiai spaustose vaisių sultyse yra natūralių fermentų, kurių nepamatysi įprastose bakalėjos sultyse. Šie fermentai yra absorbuojami į jūsų kūną taip pat, kaip ir vitaminai, ir yra svarbūs stiprinant jūsų kūną ir padedant virškinti. Jie reikalingi maistui virškinti, stimuliuoti smegenis, aprūpinti ląsteles energija ir atkurti visus audinius. Kai nevalgote vaisių ir daržovių, prarandate vieną pagrindinį gerovės komponentą: antioksidantus. Antioksidantai padeda apsaugoti jūsų kūną nuo oksidacijos, kuri prisideda prie ląstelių funkcinių sutrikimų. Kai kuriuose tyrimuose antioksidantai buvo susiję su kova su vėžiu, diabetu, širdies ligomis ir kt. Turėdami visus privalumus, taip pat galite tiesiog gerti savo daržoves. Lėtaeigė sulčiaspaudė zylė jums paruoš sultis pilnas vitaminų.