Oro kompresoriai ir pripūtimo įranga: ką svarbu žinoti apie jų naudojimą?

Produktai

Jei įvairūs buities prietaisai yra naudojami kone kasdien ir dėlto puikiai pažįstami, tai tokie įrenginiai, kaip oro kompresoriai bei pripūtimo įranga, naudojami tik tam tikrų specialybių žmonių. Taigi, nieko keista, kad šie įrengimai klausimų gali sukelti daugiau negu atsakymų.

Tačiau nežinojimas tikrai neatleidžia nuo atsakomybės – ypač svarbu būti susipažinus su šių įrenginių naudojimosi ypatybėmis. Kviečiame sužinoti atsakymus į svarbius klausimus bei primename, kad dar daugiau naudingos informacijos galite sužinoti užsukę į https://bds.lt/servisu-iranga/oro-kompresoriai-ir-priputimo-iranga.

Ką svarbu atlikti, prieš pirmą kartą pasinaudojant oro kompresoriumi?

Tam, kad pirmą kartą sėkmingai galėtumėte pasinaudoti šiuo įrenginiu, turite atsakingai susipažinti su gamintojo pateikiamais techniniais nurodymais, o taip pat – sudalyvauti kelių valandų trukmės mokymuose, kuriuos ves gamintojo įgaliotas asmuo.

Kokiais atvejais negalima naudoti oro kompresorių, kokias sąlygas reikia užtikrinti?

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad egzistuoja iš tiesų nemažai atvejų, kuomet oro kompresoriumi naudotis negalima. Pavyzdžiui, šiuo įrenginiu draudžiama naudotis esant gaisro tikimybei. Taip pat negalima naudotis ir tuo atveju, jei esate pavojingose zonose arba šalia degių, sprogių, kenksmingų medžiagų. Taip pat toks įrenginys negali būti paliktas veikiantis be priežiūros ir negali būti naudojamas ne pagal paskirtį. Nepalikite vienų mažamečių vaikų patalpoje, kurioje yra oro kompresorius. Jei pastebėjote, kad įrenginys skleidžia garsus, kurių neturėtų būti arba tinkamai nebeatlieka savo funkcijos, tuoj pat nustokite juo naudotis.

Ką daryti, išgirdus, kad įrenginys skleidžia pašalinius garsus arba pastebėjus, jog tinkamai nebeatlieka savo funkcijos?

Jei pastebėjote šiuos pokyčius, kreipkitės į profesionalus, kurie galėtų tiksliai identifikuoti bei pašalinti problemą.

Kas gali nutikti, jei kompresorius dirbs be pertraukų?

Jei sudarysite tokią situaciją, kad šis įrenginys turės dirbti be pertraukų, iškyla itin didelė perkaitimo bei gedimų tikimybė. Taigi, įrenginio darbas be pertraukų, tikrai nėra pats tinkamiausias sprendimas – dėl to, galite turėti daugiau žalos nei naudos. Tad susipažinkite su nurodymais, kaip dažnai turėtų būti daromos pertraukos ir į atsižvelgdami į tai, organizuokite darbo procesą.